Zpět na » Serie A » Zambrotta do AC v lednu?

Serie A - Zambrotta do AC v lednu?

Zambrotta do AC v lednu? © -

0

Líbilo se

05.12. - Křídelní obránce Barcelony Gianluca Zambrotta se možná bude stěhovat do Milána. Třicetiletý hráč podepsal se španělským velkoklubem smlouvu minulé léto, když odešel z Juventusu po skandálu Calciopoli.

Zambrotta se však v Barceloně neuchytil tak, jak si představoval a ani na osobní úrovni to jistě není v pořádku, neboť jeho žena Valentina již několikrát řekla, že se ve Španělsku necítí dobře a chce se vrátit do Itálie co nejdříve to bude možné.

Italskému šampiónovi jistě nepřidávají spekulace o tom, že se Barcelona zajímá o Daniela Alvese ze Sevilly či dalšího krajního obránce - Lahma z Bayernu.

Milánský boss Galiani však již dříve prohlásil: "Pokud Zambrotta přijde, bude to až v červenci."

"Nechceme v lednu dělat žádné změny, jedinou aktivitou bude jen oficiální potvrzení přestupu Alexandra Pata. S týmem jsme spokojeni."


Věc, která však může změnit rozhodnutí milánských představitelů je však cena - jelikož podle deníku El Mundo Deportivo by za hráče Barcelona mohla chtít "pouze" 3 miliony liber a to by byla pro AC dobrá příležitost.

Kam dál?

Zdenek Klinga / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 06.12. Odpovědět

Mám Zambrottu za nejlepšího krajního beka v současném fotbalu. Po MS se však v Barceloně zastavil, dost možná právě vinou osobní nepohody. Měl by se vrátit, byť to bude posílení konkurence GialloRossi. Po odchodech některých top italských reprezentantů mimo Serii A by to byl velký návrat.

Richie
MrLuigi - 05.12. Odpovědět

parádní fotbalista, ale konkurence pro Jankula a navíc trn nám z paty nevytáhne

MrLuigi
Maty - 05.12. Odpovědět

3 miliony liber? Smajlík 5 Docela směšná cena za Zambrottu..

Maty
Gabe - 05.12. Odpovědět

Nech sa vráti tam, kam patrí. Do JUVE!!!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články