Zpět na » Serie A » Preview dohrávek 12. kola Serie A

Serie A - Preview dohrávek 12. kola Serie A

Preview dohrávek 12. kola Serie A © -

0

Líbilo se

05.12. - Preview: Dnes večer čeká Inter Milan, Lazio Řím, AS Řím a Cagliari dohrávky 12. kola Serie A, které byly odloženy kvůli smrti fanouška Lazia Gabriele Sardiho 11. listopadu. Oba zápasy začínají od 20:30.

Inter Milan - Lazio Řím

Inter Milan vede ligu o tři body před AS Řím a je v tomto zápase jasným favoritem. Nerazzurri mají již zajištěný postup do další fáze Ligy Mistrů a tak můžou šetřit některé své hvězdy. V tomto zápase by však měli nastoupit v nejsilnější sestavě. Inter je jediným týmem, který v Serii A ještě nepoznal hořkost porážky, navíc doma ho zdobí statistika pěti vítězství a jen jedné remízy. Roberto Mancini v tomto zápase bude postrádat Tolda, Vieiru, Figa, Adriana a Dacourta. Otazníky visí nad starty Nelsona Rivase a Dejana Stankoviče. Lazio s největší pravděpodobností skončí v základní skupině Ligy Mistrů na posledním místě a pohárová Evropa asi pro Lazio skončí. V lize se hosté také trápí. 15. pozice je velkým zklamáním pro Rossiho svěřence, navíc je čeká asi nejtěžší soupeř. Delio Rossi v tomto zápase bude postrádat Diakateho, nejisté starty jsou u Del Nera, Stendarda, Behramiho a Firmaniho. Uzdravili se naopak Mourad Meghni, Sebastiano Siviglia a Luciano Zauri.

Předpokládané sestavy:
Inter Milan: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Stankovic; Jimenez; Ibrahimovic, Cruz
Lazio Řím: Ballotta; De Silvestri, Stendardo, Cribari, Zauri; Mudingayi, Ledesma, Firmani; Mauri; Pandev, Rocchi


AS Řím - Cagliari


Giallorossi jsou v tomto zápase jasnými favority, letos prohráli pouze jednou a to nad Interem Milan, jinak si svěřenci Luciana Spallettiho vedou velmi dobře. AS má stejně jako Inter Milan již zajištěný postup do další fáze Ligy Mistrů a tak pro Římany nyní budou prioritou zápasy v Serii A. Spalletti se musí obejít Andreolliho, Cassettiho, Sergia, Aquilaniho a Simone Perrottu. Naopak se chystá dlouho očekávaný návrat ikony "Vlků" Francesca Tottiho. Cagliari bilancuje v sestupových vodách a s problémy v ofenzívě. Hosté letos ve 13. utkáních dali pouze 11 branek a venku získali pouze 5 bodů. S AS Řím však mají kupodivu kladno bilanci v posledních letech a to 6-2-4. Hosté se budou muset obejít bez Biondiniho, Fortini, Shaly a Marchini, naopak návrat hlásí Francesco Pisano a Antonino D´Agostino.

Předpokládané sestavy:
AS Řím: Doni; Panucci, Juan, Mexes, Tonetto; Pizarro, Brighi; Taddei, Giuly, Mancini; Totti (Vucinic)
Cagliari: Marruocco; Ferri, Lopez, Bianco, Agostini; Biondini, Conti, Budel; Foggia; Matri, Acquafresca

Kam dál?

Jakub Košťan / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Košty - 05.12. Odpovědět

Taddei odehrál velmi dobré utkání, za nedlouho přineseme videa z těchto dohrávek, takže se budete moci také kouknout Smajlík 18

Košty

Rodrigo sa nam rozstrielal Smajlík 4 2:0 polcas..2 goly Taddei Smajlík 18

SqUadRaASrOma

nic okrem vyhry AS neocakavam....francesco by mohol šupnut 1-2 goliky aby sa dostal do pohody Smajlík 8

SqUadRaASrOma
nostradam - 05.12. Odpovědět

Inter vede o tri body pred AS a ne 1 jeden

Maty - 05.12. Odpovědět

Chtěl bych podoknout že Inter nebude postrádat Vieiriho ale Vieiru a AS nebude postrádat Simone Perrottiho ale Simone Perrottu.

Maty
Sushi - 05.12. Odpovědět

Nejsem si jist, jestli neprudím zbytečně, ale jak se dá NAD někým prohrát? Smajlík 1 Jinak DAJE ROMA!! Smajlík 16

Sushi
Forza Inter - 05.12. Odpovědět

Pomalinku AS a Inter utíkají ostatním, jak se čekalo.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články