Zpět na » Serie A » Spalletti: Mancini by mohl odejít

Serie A - Spalletti: Mancini by mohl odejít

Spalletti: Mancini by mohl odejít © -

0

Líbilo se

04.12. - Římský trenér Luciano Spalletti vzkázal nespokojenému křídelníkovi Mancinimu, že z jeho výkonů v této sezóně není nadšen a připustil, že by mohl odejít z AS. Zprávy o tom, že je Mancini nespokojený se již několikrát objevily v italském tisku.

Mancini měl podle některých zdrojů údajně problémy v osobním životě, které se podepisují na jeho hře a taktéž na pár jeho vyjádření pro média.

"Mancini ze sebe nevydává to nejlepší," zmínil Spalletti.

"Musí být připraven se s určitými věcmi vyrovnat a zbytek týmu se mu jistě pokusí pomoci."

"Nevím jestli i nadále zůstane v Římě," pokračoval Spalletti. "Situace ještě není rozhodnuta. Potřebuje se setkat s představiteli klubu a probrat možné prodloužení kontraktu."

Dále se vyjádřil k možným příchodům či odchodům AS v zimním přestupovém období: "Nechci teď přivést žádné nové tváře a ani nechci, aby nikdo odešel. Vybral jsem si tyto hráče a chci s nimi pokračovat."

Manciniho kontrakt vyprší s giallorossi vyprší v roce 2009 a klub se možná rozhodne ho prodat v lednu, dokud bude jeho cena na trhu vysoká, než ho nechat odejít za zlomek ceny později. Vše bude samozřejmě záviset na tom, jak dopadnou jednání o prodloužení.

O sedmadvacetiletého záložníka je údajně zájem například v táboře francouzského mistra Lyonu, nebo v Liverpoolu.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com, Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 06.12. Odpovědět

Mancini sice předvádí okouzlující spolupráci s Tottim, Giulym, Perrottou, Taddeiem či Vučiničem, je silný jeden na jednoho a v kombinaci na jeden dotek, nicméně jeho hra působí bezkrevně, jakoby do toho opravdu nedával všechno. Hlavně nepomůže týmu dozadu, jen stínuje, pokud vůbec něco. V tom má Spalletti pravdu. Pokud si to Mancini nesrovná v hlavě, nemůže u GialloRossi hrát. Za potenciální vysoké odstupné by Roma mohla koupit stejně dobré křídlo. Osobně by se mi líbil typově velice podobný hráč, a to je Simao Sabrosa z Atletica Madrid. Ten v posledních zápasech spíše střídá, přednost na křídlech dostávají Maxi Rodriguez a Reyes, v útoku pak Agüero a Forlán.

Richie
Sniper - 04.12. Odpovědět

sranda že ešte nedávno vraj vyhlasoval že nikam nejde atď :DDDD tí novinári sú super hehe

Sushi - 04.12. Odpovědět

Kupte si ho někdo ... hlavně dobře zaplatit Smajlík 1

Sushi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články