Zpět na » Serie A » Z Čechů se dařilo jen Nedvědovi, naopak zklamal Slovák Hamšík

Serie A - Z Čechů se dařilo jen Nedvědovi, naopak zklamal Slovák Hamšík

Z Čechů se dařilo jen Nedvědovi, naopak zklamal Slovák Hamšík © -

0

Líbilo se

04.12. - Česko-slovenská stopa: Ve 14. kole Serie A se dařilo z Čechů jenom Pavlu Nedvědovi, jinak ostatní výkony českých hráčů nijak neoslnily. Do sestavy se po zranění vrátil Tomáš Ujfaluši. Svým výkonem naopak zklamal Slovák Marek Hamšík.

Pavel Nedvěd: Nedvěd má formu, ale ve šlágru 14. kola se mu nepovedlo dovést Juventus k výhře na San Siru. Nedvěd odehrál slušný zápas a jeho výkon byl ohodnocen známkou 6.

Tomáš Ujfaluši: Ujfaluši se vrátil na hřiště po zranění a bylo znát, že ještě není rozehraný. Nedokázal dvakrát uhlídat Ibrahimoviče, který nahrál na dvě branky. Ujfaluši za svůj výkon dostal známku 5.

Lukáš Jarolím:
Jarolím se po dlouhé době opět dostal na hřiště, když vystřídal ve 64. minutě Codreu. Siena se trápí, ale Jarolím nepodal špatný výkon, za který si vysloužil známku 5.

Marek Hamšík:
Slovenský reprezentant je v Neapoli považován za tahouna a mozek týmu. V zápase s Atalantou však naprosto selhal, podal asi nejslabší výkon v letošní sezóně a od redakce datasport.it dostal podprůměrnou známku 3,5.

Tomáš Zápotočný:
Zápotočný je již stabilním kamen obrany Udinese, ale i tak nezabránil prohře svého týmu v Římě. Zápotočný odehrál solidní utkání a dostal známku 5.

Ostatní čeští hráči se na hřiště nepodívali.

Kam dál?

Jakub Košťan / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MrLuigi - 04.12. Odpovědět

Musím říct, že Nedvěd byl nejlepší hráč Juve a vůbec sem nečekal, že bude hrát tak dobře. Ten pískot na něj byl ale ohlušující.

MrLuigi
Maty - 04.12. Odpovědět

Jak bylo na San Siru? Smajlík 7

Maty
MrLuigi - 04.12. Odpovědět

parádní, jen mohl padnout nějaký ten gól, le atmosféra pěkná, zápas celkem taky, super zážitek. a hlavně sem nikde neviděl tolik pěkných ženských jako v Miláně.

MrLuigi
Maty - 04.12. Odpovědět

O Ufovi jste skoro nevěděli že byl na hřišti,ale je to danné tím zraněním.

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články