Zpět na » Serie A » Gianluigi Donnarumma odmítl i druhou nabídku smlouvy v AC Milán. Stojí o něj pět evropských velkoklubů

Serie A - Gianluigi Donnarumma odmítl i druhou nabídku smlouvy v AC Milán. Stojí o něj pět evropských velkoklubů

Gianluigi Donnarumma odmítl i druhou nabídku smlouvy v AC Milán. Stojí o něj pět evropských velkoklubů © Daily Star - Gianluigi Donnarumma

0

Líbilo se

04.04. - Brankář AC Milán Gianluigi Donnarumma odmítl už druhou nabídku na novou smlouvu a pouhé tři měsíce mu zbývají do vypršení kontraktu na San Siru. O stále teprve 22letého gólmana dlouhodobě usilují největší evropské kluby, včetně Chelsea, Juventusu nebo Paris Saint-Germain.

Přestože talentovaný brankář a jeho agent Mino Raiola už měsíce jednají s klubem o nové smlouvě, obě strany ani nyní nenalezly dohodu, která by pomohla udržet Donnarummu v Miláně.

Podle reportéra Gianlucy Di Marzia mají jak Donnarumma, tak AC Milán velký zájem o uzavření dohody, finanční představy obou stran se ale významně liší a ani jedna ze stran není ochotna udělat ústupek.

Zatímco první nabídka smlouvy od AC Milán měla mít hodnotu téměř 6 milionů liber za sezónu, druhá čítala už 7 milionů liber, Raiola ale i druhý pokus rychle smetl ze stolu s tím, že Donnarumma požaduje krátkodobý kontrakt na 10 milionů liber ročně.

AC Milán se údajně snažil podepsat Donnarummu nejméně na dva roky, Raiola ale trvá na pouze roční smlouvě pro svého klienta, jehož situaci bedlivě sledují snad všechny velké evropské kluby.

Podle zdrojů blízkých hráči jsou ve hře dlouhodobě Chelsea, Juventus nebo Paris Saint-Germain a nově se k nim přidaly také Manchester United a Real Madrid.

Podle Romana ještě Chelsea nenabídla hráči smlouvu, ale potvrdila svůj zájem agentovi Minu Raiolovi. Ten by údajně chtěl svého klienta udržet v Miláně, ale je mu jasné, že jeho přestupem by také netratil.

Pro Donnarummu zůstává hlavním klíčem k podpisu účast v Lize mistrů, která je pro něj dosud zapovězená. AC Milán je však v současnosti na druhé příčce tabulky Serie A a zdá se, že by tak v příští sezóně mohl přijít jeho debut v soutěži.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 05.04. Odpovědět

chudák kluk..být dopředu spojován s přestupem do čukotky musí být strašně stresující a potupné... Smajlík 13 ale naděje tam nějaká je když se do hry přidaly opravdové velkokluby

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články