Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 14. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 14. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 14. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

03.12. - Fotbalportal.cz vám přináší ohlasy trenérů na zápasy 14. kola Serie A. Mancini byl spokojený se ziskem tří bodů z Florencie, stejně tak Gigi Del Neri vysokou výhrou nad Neapolí. Luciano Spalletti stále věří v zisk Scudetta a Pasquale Marino je přesvědčený, že Udinese nemuselo prohrát, kdyby nedohrávalo v devíti hráčích v poli.

Atalanta Bergamo - Neapol 5:1

Gigi Del Neri (Atalanta): Dnes jsme hráli po všech stránkách dobře. Úspěch přišel s tvrdou prací, kterou hráči odvádějí na tréninku, hráči hráli jako jeden tým. Když tak budeme pokračovat, budeme vyhrávat pravidelně.
Edy Raja (Neapol): Jsem nespokojený se zápasem, nevím co se s námi dělo. Ještě jsme nehráli tak špatný zápas jako v neděli. Atalanta dominovala v zápase, my jsme jen přihlíželi.


Cagliari - Livorno 0:0

Nedo Sonetti (Cagliari): Spálili jsme několik slibných šancí, ale ve druhém poločase jsme hráli celkem dobře. Hrálo se jen na jednu branku. S výkonem jsem spokojený, ukázali jsme koncentraci v obraně, škoda jen, že jsme se neprosadili střelecky.
Giancarlo Camolese (Livorno): Obávali jsme se kvalit Cagliari, potřebují získat hodně bodů, stejně jako my. Opět jsme dokázali, že se zlepšujeme a chceme za každou cenu vyhrát. Musíme ještě zapracovat na ofenzívě.


Catania - Palermo 3:1

Silvio Baldini (Catania):
Dnes to bylo zasloužené vítězství, ale když jsme inkasovali, trochu nás to vyvedlo z koncentrace. Nejlepší věcí, kterou jsem dnes v zápase viděl byla chuť hráčů nevzdat se a vyhrát. Ukázali jsme velký duch celého týmu a i díky tomu jsme získali všechny tři body.
Francesco Guidolin (Palermo): Catania si zasloužila dnes vyhrát. Můj tým byl bezmocný, na tom musíme zapracovat. V druhém poločase jsme se trochu zlepšili, ale zápas jsme nedokázali zvrátit, ani po té, co jsem pozměnil taktiku.


Parma - Empoli 1:0

Domenico Di Carlo (Parma): Jsem šťastný, konečně jsme podali dobrý výkon a tři body jsme si zasloužili. Výhra pro nás znamená ve skutečnosti 6 bodů, navíc jsme udrželi čisté konto. Ačkoliv jsme vyhráli jenom 1:0, je to výborný výsledek, který nám hodně pomůže k tomu, abychom se zachránili.
Alberto Malesani (Empoli): Nemůžu být spokojený, protože jsme prohráli. Prohrát jsme si zasloužili, protože jsme nevstřelili branku. Tým má dobrou kvalitu, ale potřebujeme zapracovat na disciplíně.


Siena - Lazio Řím 1:1

Mario Beretta (Siena): Je to smůla, zasloužili jsme si vyhrát. Viděl jsem na týmu velké odhodlání vyhrát. Podali jsme dobrý výkon, ale máme stále co zlepšovat. Viděl jsem v zápase hodně pozitiv, nesmíme propadat panice.
Delio Rossi (Lazio): V tomhle zápase jsme si zasloužili vyhrát, celý zápas jsme v pohodě kontrolovali. Hloupá inkasovaná branka nás stála vítězství.


Fiorentina - Inter Milan 0:2

Adrian Mutu (útočník Fiorentiny): Prohráli jsme dva zápasy v této sezóně, ale není to tragédie. Musíme se koncentrovat na další utkání, sezóna je ještě dlouhá. Dnes jsme hráli proti těžkému soupeři a neuspěli jsme, příště to snad bude lepší.
Roberto Mancini (Inter): Fiorentina odehrála dobré utkání, nám však pomohl rychlý gól. Luis Jimenez má velkou kvalitu, i tak na sobě musí stále ještě tvrdě pracovat. Druhá branka myslím rozhodla zápas. Zápas je hodně snazší, když máte na hřišti Ibrahimoviče, dělá si totiž s míčem co ho napadne.


AS Řím - Udinese 2:1

Luciano Spalletti (AS Řím): Stále máme šanci na Scudetto, dnes jsme odehráli dobré utkání, ačkoliv nám stále chybí Francesco Totti. Zápas jsme však zvládli a získali důležité 3 body.
Pasquale Marino (Udinese): Nezasloužili jsme si prohrát, ale hráli jsme proti týmu, který bojuje o titul. Je pravda, že zápas bychom mohli zvládnout, kdybychom nedohrávali v devíti hráčích. Myslím si, že vyloučení Andrea Dosseny bylo více než přísné.

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
carew - 04.12. Odpovědět

Mario Beretta (Siena): zasloužili jsme si vyhrát. Delio Rossi (Lazio): V tomhle zápase jsme si zasloužili vyhrát tak čo teraz Smajlík 5

Maty - 04.12. Odpovědět

To je úplně jasný,remíza tomu sluší. Smajlík 2

Maty
vanocni darky - 04.12. Odpovědět

http://s2.gladiatus.cz/game/c.php?u id=78237

Sushi - 04.12. Odpovědět

DAJE LUCIANO !!! Smajlík 1

Sushi
KaPi - 03.12. Odpovědět

Ten ACM je celkem tragickej...

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články