Zpět na » Serie A » Gigli brání Ranieriho ohledně vytížení Del Piera

Serie A - Gigli brání Ranieriho ohledně vytížení Del Piera

Gigli brání Ranieriho ohledně vytížení Del Piera © -

0

03.12. - Prezident Juventusu Giovanni Cobolli Gigli bránil trenéra Claudia Ranieriho poté, co čekal až do 71. minuty, než na hřiště v utkání proti AC Milán vyslal miláčka turínských fanoušků Alessandra Del Piera.

V poslední době se fanoušci černobílých dělí na dva tábory - Del Piero je zkrátka Del Piero, ale ani on nebude hrát věčně na té nejvyšší úrovni. Zatímco jedni by ho stále rádi vyděli zápas co zápas v základní sestavě vedle Trezegueta, druzí již asi začínají chápat neudržitelnou realitu - že Alex bude častěji "pouze" střídajícím hráčem.

Zápas na San Siru skončil pro obě strany smírně - remízou 0:0. Fanoušci si však jistě přišli na své. Někteří lidé ale kritizovali Ranieriho za to, že neposlal Del Piera na hřiště dříve, než dvacet minut před koncem.

"Nebyl jsem ohromený, když jsem viděl Del Piera na lavičce", řekl Gigli.

"Zvykli jsme si jakým způsobem Claudio vybírá sestavu a plně mu věříme. Jestli souhlasím s jeho rozhodnutím? Jediné co chci je vítězství, to je hlavní priorita. A stejně jako naši fanoušci i já chci tři body - ať už s Del Pierem nebo bez něj. Alessandro bude mít ještě hodně šancí v základu."

Gigli také věří, že Juventus mohl vyhrát toto utkání. David Trezeguet trefil v prvním poločase tyč Didovi branky.

"Mohli jsme vyhrát, osobně jsem s výsledkem 0:0 nespokojen," poznamenal.

"Máme skvělé schopnosti a ukazujeme skvělý charakter. Musíme jej ukázat a využít právě v takovýchto těžkých soubojích."

Více informací o Juventus FC naleznete zde.