Zpět na » Serie A » Janov veze z Turína bod

Serie A - Janov veze z Turína bod

Janov veze z Turína bod © -

0

02.12. - Review: V dohrávce 14. kola Serie A uhrál Janov na hřišti Turína bod za remízu 1:1. Hosté se dostali do vedení po trefě Borriella, domácí však brzo vyrovnali, na tří bodový zisk to však nestačilo.

Turín ztratil na domácím hřišti další body. Jeho dnešním soupeřem v dohrávce 14. kola Serie A byl Janov, kterému se v posledních zápasech nedařilo. Oba týmy vsadily na útočný styl hry a tak se čekalo, že padne hodně branek. Na začátku zápasu si domácí vytvořili mírný tlak, výsledkem byla gólová šance bývalého hráče Palerma Di Micheleho, který nedal branku z 8 metrů. V zápase byl hodně viděl Alvaro Recoba, který rozdával klíčové přihrávky a celkově odehrál velmi dobrý zápas. Janov se pomalu začal osmělovat, ale první poločas patřil domácím. V dobré šanci se ocitl Dellafiore, ale Bovo vyrazil na roh. Jedinou šanci si hosté vytvořili v 38. minutě, ale Di Vaio nemířil přesně. Poločas tedy skončil 0:0 a v druhém poločase se čekal ještě větší nápor domácích fotbalistů. Ale byli to hosté, kdo šli do vedení. Fabiano našel Borriella a ten se nemýlil. Domácí odpověděli o 9. minut později trefou Lannyho. Zápas se poté více vyrovnal a ačkoliv v některých situacích u hostů stálo obrovské štěstí, remízu uhájili a vezou si z Turína bod.

Turín - Janov 1:1 (55 Lanna - 47 Borriello)

Turín: Sereni, Di Loreto, Natali, Dellafiore, Comotto, Corini, Zanetti, Lanna, Rosina (Malonga 81), Recoba (Ventola 51), Di Michele (Motta 87)
Janov: Scarpi, Bega, Bovo, Lucarelli, Rossi, Konko, Milanetto, Fabiano (Santos 82), Papa Waigo (Leon 46), Borriello, Di Vaio (Sculli 56)
Rozhodčí: Rizzoli