Zpět na » Serie A » Spalletti: Totti je hladový po gólech

Serie A - Spalletti: Totti je hladový po gólech

Spalletti: Totti je hladový po gólech © goal.com - Francesco Totti

0

Líbilo se

02.12. - Luciano Spalletti připustil, že je Francesco Totti připravený na návrat v zápase proti Udinese. Ikona Giallorossi se zranila 23. října v zápase Ligy Mistrů proti Sportingu Lisabon, kde si poranil kotník. Spalletti je však přesvědčený, že je Totti připraven nastoupit do zápasu.

Během týdne lékařský tým AS Řím vytvořil pro Tottiho speciální kopačky, ve kterých by se neměl tolik namáhat kotník a Totti by byl tak schopný nastoupit do zápasu.

" Když Totti nastoupí do zápasu, je více než pravděpodobné, že zápas pro nás skončí pozitivním výsledkem. Po tréninku se situace nezhoršila a Francesco mi přiznal, že je namotivovaný a hladový po gólech, ačkoliv stále se musí ještě dostat do původní kondice. "

Do sestavy AS Řím se určitě vrátí Amantino Mancini, který nedohrál zápas ve středu v Lize Mistrů na hřišti Dynama Kyjev, kde Giallorossi vyhráli 4:1 a zajistili si tak postup ze skupiny. Začínají se však objevovat zprávy, že Mancini má namířeno v lednu do Interu.

" Vidím, že čtete hodně noviny, protože tohle jsou jen výmysly novinářů. Mancini letos chyběl pouze v jednom zápase a to myslím, že mluví za vše. Jsem si jistý, že zůstane, nikdo s ním totiž nemluvil a chce v Říme ještě dlouho zůstat. "

Spalletti se také vyjádřil k jejich nedělnímu soupeři.

" Je to tým, který ví, jak hrát dobrý fotbal a navíc má velmi dobrou mládežnickou základnu. Fabio Quagliarella se vrací na svůj post středního útočníka, je to komplexní hráč, který umí prodat svůj talent a když má vedle sebe Antonia Di Nataleho, je to smrtí dvojice. Není divu, že oba reprezentují Azzurri. Ale vítězství je pro nás velmi důležité, chceme Udinese trochu zhoršit postavení v tabulce. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Sushi - 02.12. Odpovědět

Daje France´ !!!!

Sushi
Nerazzurri - 02.12. Odpovědět

Mancini by se určitě hodil, ale nevěřím tomu.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články