Zpět na » Serie A » Atalanta věří, že by mohla United přesvědčit o setrvání miliónové naděje

Serie A - Atalanta věří, že by mohla United přesvědčit o setrvání miliónové naděje

Atalanta věří, že by mohla United přesvědčit o setrvání miliónové naděje © Sky Sports - Kde stráví Amad Diallo druhou polovinu ročníku 2020/21?

2

Líbilo se

04.01. - Velký otazník visí nad nejbližší budoucností Amada Dialla. Teprve osmnáctiletý talent připadnul se startem nového roku Manchesteru United, který už v říjnu dojednal jeho přestup z Atalanty Bergamo za částku 21 miliónů euro. Diallo ovšem na ostrovech stále nemá dojednané pracovní povolení a jeho předchozí klub si mezitím pokouší vymoci ještě půlroční hostování v Itálii.

Rudí ďáblové uzavřeli dohodu, jež by je ve výsledku i s bonusy mohla vyjít na nemalých 40 miliónů eur, již během října, zrealizována však mohla být pochopitelně až nyní, v lednovém přestupním okně. Navzdory tomu, že tedy Diallo formálně patří United, ale dosud chybí mladíkovi s pasy Itálie a Pobřeží Slonoviny povolenka britské vlády k vykonávání práce.

Přestože tyto formality by se měly vyřešit v řádu dní, rodáka z Abidjanu přesto pravděpodobně čeká ze všeho nejdříve cesta do kabiny týmu U23. 173 centimetrů vysoké křídlo totiž dosud odehrálo v Bergamu na seniorské úrovni pouhých 59 minut, v nichž stihlo vstřelit jednu branku.

Právě Atalanta by ovšem nyní ráda nabídla svému odchovanci pravidelné vytížení mezi profesionály a to skrze zpětné šestiměsíční vypůjčení. Hlavním důvodem je nejistota panující kolem kapitána Alejandra Gómeze, který se údajně měl pohádat s trenérem Gianem Pierem Gasperinim a při včerejším vítězství 5:1 nad Sassuolem nefiguroval ani na lavičce.

Rozhodnutí ohledně příštích kroků Dialla je teď čistě na Manchesteru United. Faktem totiž zůstává, že nezkušený forvard by se zřejmě v nadcházejících měsících přesunutí do prvního mužstva na Old Trafford nedočkal.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hovno leda...sbal si fofrem kufry a praskej na letiště..budeme potřebovat každou zdravou nohu...

MUFC_RedArmy
Reklama
Reklama
Nejnovější články