Zpět na » Serie A » AC Milan remizoval s Juventusem Turín 0:0

Serie A - AC Milan remizoval s Juventusem Turín 0:0

AC Milan remizoval s Juventusem Turín 0:0 © -

0

01.12. - Review: Šlágr 14. kola Serie A mezi AC Milan a Juventusem Turín skončil bezbrankovou remízou. Zápas splnil očekávání fanoušků, zápas se hrál ve velkém tempu a bylo k vidění několik velkých šancí, ani jeden z týmů však nedokázal skórovat a oba soupeři se tak rozešli smírně.

Juventus se na San Siru musel obejít svých fanoušků, kteří nebyli vpuštěni na San Siro kvůli výtřžnostem. V základní sestavě AC Milan se objevil Nizozemec Clarence Seedorf, který se dal těsně před začátkem zápasu do kupy a mohl tak zasáhnout do utkání. Carlo Ancelotti se musel obejít bez Ronalda, na lavičce začal Maldini. Cladio Ranieri postavil do útoku vedle Davida Trezegueta Vincenza Iaquintu, Del Piero začal na lavičce. Juve se těsně před zápasem zranil Mauro Camoranesi.

Celý zápas se hrál ve velkém tempu a naplnil předzápasové očekávání. Hosté mohli jít již v 11. minutě do vedení, když Zanetti našel nadýchaným centrem Trezegueta, který trefil pouze pravou tyč Didovi branky. V 34. minutě se řítil do brejku Gilardino, pomezní rozhodčí však nesprávně odmával ofsajd. V 37. minutě protáhl Buffona Pirlo, za chvíli na druhé straně se dostal do šance Pavel Nedvěd, mířil však vedle. První poločas skončil 0:0. Druhý poločas začal tlakem Juventusu. Salihamidžič skvěle vypálil, Dida se však překonat nenechal. Na druhé straně měl velkou šanci Kaká, Buffon však skvěle zakročil a odrazil míč k Gilardinovi, který byl ovšem v ofsajdu a jeho gól tak neplatil. V 70. minutě měl velkou šanci Pippo Inzaghi, který v 64. minutě vystřídal Gilardina, Buffon se však překonat nenechal. V 89. minutě se dostal ke střele Maldini, ale netrefil. Poslední šanci zápasu měl opět Pippo Inzaghi, ale Buffon ho vychytal. Zápas tak nakonec skončil 0:0

AC Milan - Juventus 0:0