Zpět na » Serie A » Sampdoria si poradila s Regginou

Serie A - Sampdoria si poradila s Regginou

Sampdoria si poradila s Regginou © goal.com - Sampdoria

0

01.12. - Review: Sampdoria Janov si v úvodním zápase 14. kola Serie A poradila na domácím stadioně s Regginou a s přehledem vyhrála 3:0. Domácí tak napravil zaváhání ze hřiště Livorna z minulého kola.

Kouč Regginy Renzo Ulivieri se vrátil na místo, kde hrál v letech 1981-1984. Domácím chyběl zraněný Vincenzo Motella, naopak na hřiště se překvapivě vrátil Antonio Cassano. Sampdoria byla před zápasem mírným favoritem a chtěla naplno bodovat.

A Sampdoria měla opravdu skvělý start do zápasu.Míč se šťastně odrazil ke Cladiu Belluccimu, pro kterého nebyl žádný problém překonat hostujícího brankáře Campagnola. Doria na hřišti ožila, domácí hráči byli všude, hosté absolutně nestačili. Skvěle hrál zejména tahoun Cassano, který rozděloval důležité přihrávky do 100% šancí domácích, janovští fanoušci si však museli na další branky počkat až do druhého poločasu. Po přestávce na dvoubrankový rozdíl zvýšil Paolo Sammarco, gólovou přihrávku si připsal ex-realský a ex-římský Cassano, který podal v tomto zápase vynikající výkon. Reggina se snažila o odpověď, ale jejich snaha byla marná. Navíc v 74. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Lanzaro a o chvilku později Bellucci svým druhým gólem v zápase upravil skóre na konečných 3:0.

Sampdoria Janov - Reggina 3:0 (5 a 76 Bellucci, 56 Sammarco)

Sampdoria Janov: Castellazzi, Campagnaro, Sala, Gastaldello (Accardi 82), Maggio, Palombo, Volpi, Pieri, Sammarco, Bellucci (Caracciolo 79), Cassano (Bonazzoli 65)
Reggina: Campagnolo, Lanzaro, Valdez, Aronica, Vigiani (Alvarez 79), Cascione, Missiroli, Halfredsson (Barreto 46), Modesto, Joelson (Ceravolo 63), Amoruso
Rozhodčí: Tagliavento