Zpět na » Serie A » AC Milan představil soupisku na Mistrovství klubů

Serie A - AC Milan představil soupisku na Mistrovství klubů

AC Milan představil soupisku na Mistrovství klubů © goal.com - Ronaldo

0

Líbilo se

01.12. - Carlo Ancelotti odhalil třiadvacet jmen hráčů, kteří odcestují do Japonska na Mistrovství klubů. Mezi jmenovanými nechybí ani zraněný Ronaldo nebo český reprezentant Marek Jankulovski.

Mistrovství klubů začíná 7. prosince a končí 16. prosince. Ačkoliv Ronalda trápí svalové zranění lýtka a pravděpodobnost, že by do zápasu nastoupil i Marek Jankulovski jsou minimální, Carlo Ancelotti oba hráče zapsal na soupisku hráčů, kteří se podívají do Japonska. El Fenomeno nenastoupí v sobotním šlágru proti Juventusu a jeho návrat na hřiště není ani pravděpodobný v úterním zápase proti Celticu Glasgow.

Podle regulí UEFA může AC Milan na turnaj zapsat 23 hráčů, ale musí se obejít bez Alexandra Pata, který nemá vyřízenou registraci, která by měla nabýt platnost v lednu 2008. Rossoneri na turnaji odehrají pouze dva zápasy, jelikož byli automaticky nalosováni do semifinále, které se bude hrát 13. prosince a jejich soupeřem bude jeden z těch týmů: Sepahan, Waitakere united a Urawa Red Diamonds. Do semifinále je také automaticky nalosována Boca Juniors, která na svou soupisku nemohla zapsat jméno její nové posily, kterou se stal Juan Roman Riquelme z Villarealu. O vítězi se rozhodně 16. prosince v Yokahomě. Pokud se naplní papírové předpoklady, tak by se ve finále měli utkat Boca Juniors a AC Milan.

Soupiska hráčů AC Milan:
Brankáři: Dida, Kalac, Fiori
Obránci: Cafù, Maldini, Kaladze, Nesta, Simic, Jankulovski, Bonera, Serginho, Oddo
Záložníci: Emerson, Gattuso, Seedorf, Gourcuff, Pirlo, Ambrosini, Brocchi
Útočníci: Inzaghi, Gilardino, Kakà, Ronaldo

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
rg - 04.12. Odpovědět

Smajlík 1 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 4 Smajlík 5 Smajlík 6 Smajlík 7 Smajlík 8 Smajlík 9 Smajlík 10 Smajlík 11 Smajlík 12 Smajlík 13 Smajlík 14 Smajlík 15 Smajlík 16 Smajlík 17 Smajlík 18 Smajlík 19

aaa - 01.12. Odpovědět

ronaldo hmmm

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články