Zpět na » Serie A » Trezeguet se nemůže dočkat zápasu s AC Milan

Serie A - Trezeguet se nemůže dočkat zápasu s AC Milan

Trezeguet se nemůže dočkat zápasu s AC Milan © goal.com - David Trezeguet

0

Líbilo se

01.12. - Nejlepší letošní střelec Serie A a tahoun Juventusu Turín David Trezeguet prozradil, že se na dnešní zápas na San Siru těší už od začátku letošní sezóny.

V minulém roce diváci v Itálii neviděli očekávaný zápas, jelikož Juventus byl kvůli korupčnímu skandálu přeřazen do Serie B. Trezeguet tehdy přemýšlel, zda-li z Turína odejít nebo ne.

" Na tento zápase se těším už hodně dlouho, všechno je otevřené a chceme vyhrát. Víme, že nás čeká těžký zápas se šampióny Evropy, ale věřím, že nakonec budeme my těmi štastnějšími. Přijeli jsme do Milana, abych předvedli skvělý výkon, jen tak zde můžeme uspět. "

Po návratu do Serie A se Juventusu na zisk titulu moc nevěřilo, Bianconeri se však vrátili ve velkém stylu a po 13. odehraných kolech jsou na druhém místě s tří bodovou ztrátou na vedoucí Inter Milan.

" Myslím si, že Juventus je ze všech stran velmi prestižní klub a každý rok má jen ty nejvyšší ambice. Víme, že letos vyhrát Scudetto bude velmi obtížné, ale nic není předem ztraceno. Pokud ale budeme pokračovat ve výkonech, které předvádíme doposud, myslím si, že o Scudetto můžeme bojovat. "

AC Milan doma ještě nevyhrál a na San Siru se před vlastním publikem spíše trápí. Tento nelichotivý fakt chce změnit v zápase proti " Staré dámě". Trezeguet také zavzpomínal na svou první branku do sítě Rossoneri.

" Víme, že když Milan porazíme, bude to pro nás velmi důležité vítězství, které nám ještě více zvedne sebevědomí. Čeká nás dlouhá cesta, ale toto vítězství pro nás můžeme velkou cenu. Na svůj první gól na San Siru si moc dobře vzpomínám. "

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Leba - 01.12. Odpovědět

PRohrajete vse Smajlík 5

- 01.12. Odpovědět

Trezo nejsi sám, kdo se nemůže dočkat. Ale ty tam dáš gola narozdíl od nás. Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články