Zpět na » Serie A » Ronaldo chce pokračovat na nejvyšší úrovni. Juventus nemusí být konečná

Serie A - Ronaldo chce pokračovat na nejvyšší úrovni. Juventus nemusí být konečná

Ronaldo chce pokračovat na nejvyšší úrovni. Juventus nemusí být konečná © Sky Sports - Končit Cristiano Ronaldo v úmyslu zatím nemá

2

Líbilo se

06.11. - Italská Serie A momentálně žije výkony veterána v dresu AC Milán Zlatana Ibrahimoviće. Důchodového věku, samozřejmě jen ve fotbalovém prostředí, ovšem zanedlouho dosáhne také konkurent Cristiano Ronaldo z Juventusu Turín. Ani pětinásobný držitel Zlatého míče přitom necítí, že by jeho tělo volalo po konci kariéry.

Pokud některého ze současných fotbalistů nejvyšší úrovně obdivuje fanouškovská obec pro nezdolnou fyzickou připravenost, pak je to právě světoznámá značka CR7. Z úst současných i bývalých spoluhráčů portugalského forvarda zazněly během posledních let mnohé historky o neskutečné pracovní morálce rodáka z Funchalu.

Se zajímavou informací teď přišly sportovní noviny Tuttosport. Podle nich Ronaldo plánuje pokračovat s profesionální kopanou také po roce 2022, kdy mu končí aktuální smlouva. Nevylučují přitom, že by někdejší opora Realu Madrid či Manchesteru United mohla zkusit angažmá na jiné adrese.

Ačkoliv zde koketujeme s čirou spekulací, že by za každých okolností extrémně ambiciózní hvězda toužila prodat své dovedenosti a zkušenosti na dosud neprobádané půdě, rozhodně není nereálné. Nejlepší střelec v historii Bílého baletu si zatím skutečně drží svůj extrémně vysoký herní standard, k čemuž mu dopomohl také posun z křídelních pozic spíše na střed útoku.

Jestli si Ronaldo opravdu nechá doběhnout kontrakt na Allianz Stadium, nového zaměstnavatele si bude muset z pozice volného agenta hledat jako 37letý. O zájem světových velkoklubů nejen z Evropy se však hráč s tak lukrativní značkou rozhodně bát nemusí. I přes svůj pokročilý věk se může pyšnit astronomickou tržní hodnotou na úrovni 50 miliónů euro.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, onefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 08.11. Odpovědět

Kam by asi CR šel? Někam kde mu dají dost peněz a kde má největší šance na to honit trofeje a góly takže bych to viděl na PSG. Do Bayernu by ho asi nechtěli ale kdo ví zkrotili i Robbena. PL už má za sebou krom toho tam by ty góly taky už tolik nepřibývaly a nic jiného není dost prestižní. Já věřím tomu že on primárně potřebuje uznání a dávat mraky gólů a v tom mu Juve vyhovuje a vyhovovalo by mu i PSG.

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články