Zpět na » Serie A » Zico věří v šance AS v Lize mistrů

Serie A - Zico věří v šance AS v Lize mistrů

Zico věří v šance AS v Lize mistrů © Goal.com - Zico

0

Líbilo se

30.11. - Legendární hráč Zico tipuje svěřence Spallettiho na jedny z favoritů letošní Ligy mistrů. Trenér Fenerbahce a brazilská legenda věří, že právě v tomto ročníky má Řím velkou šanci pozvednout nejcennější klubovou trofej planety.

Giallorossi si zajistili místo mezi poslední šestnáctkou přesvědčivou výhrou na stadion Valerije Lobanovskeho nad Dynamem Kyjev. Již ve 4. minutě se trefil Christian Panucci a do přestávky bylo rozhodnuto, když se po půlhodince hry trefili ještě Ludovic Giuly a Mirko Vucinic. Posledně jmenovaný ještě upravil skóre zápasů po zkorigování Bangoury na 1:4 v 78. minutě.

"Římané jsou jedni z favoritů na vítězství v Lize mistrů," řekl Zico v rozhovoru. "Spalletti ví, jak dostat ze svých hráčů to nejlepší", pokračoval.

"Proti Dynamu hráli skvěle a tento tým má potenciál k tomu, aby dokráčel hodně daleko." Zico se také zmínil o svém obdivu k Tottimu:

"Jsem velkým fanouškem Francesca, je to šampión". Pokračoval i vzpomínkami na své možné působení v dresu AS: "Byl jsem blízko podpisu smlouvy s Římem v roce 1980, byl jsem na večeři v domě Dino Viola (který byl v tu dobu prezidentem AS). Vše probíhalo dobře, ale vzhledem k některým okolnostem a také kvůli neochotě Flamenga mě prodat ze sestupu nic nebylo. Později jsem odešel do Udine a bylo to skvělá zkušenost."

Totti byl ve dnech minulých neprávem spojován s návratem do reprezentačního týmu Itálie, fanoušci už tomu začínali i věřit, ale hráč své zčásti nešťastné prohlášení dnes uvedl na pravou míru:

"Řekl jsem, že bych na EURO jel, leda kdyby se noc před tím zranili všichni naši útočníci - a to byl samozřejmě vtip. Svůj názor ohledně reprezentace jsem nezměnil - je to pro mě uzavřená kapitola."

Kam dál?

Zdenek Klinga / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 03.12. Odpovědět

Pro fanouška GialloRossi je pochopitelně radost slyšet takováto Zikova slova, ale musíme realisticky vidět, že týmy jako jsou Arsenal, Manchester, Chelsea, Barcelona nebo Real mají rozhodně šanci větší... Ale Roma je letos opravdu silná a nějaký ten úspěch přijde. A Totti? Myslím, že v takové skupině jakou Azzurri "schytali" by se Donadonimu jistě hodil. Nebylo by to však k hráčům, kteří postup vybojovali, právě fér.

Richie
Sushi - 30.11. Odpovědět

Ne, na to přece nemáme, vyhraje někdo ze skupinky Chelsea, Barca, Milan, Liverpool, Real, Manchester ... Smajlík 4 Smajlík 6 Smajlík 12 DAJE ROMA!!!

Sushi
Mihal - 30.11. Odpovědět

Nic v zlom, ale co si dal pred tym ako to povedal? Smajlík 19 Smajlík 3

Mihal

nedal si nic ale videl posledne zapasy AS v Lige majstrov Smajlík 4

SqUadRaASrOma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články