Zpět na » Serie A » Chelsea se přes léto zajímala o Lautara Martíneze, píše se zpětně v Itálii

Serie A - Chelsea se přes léto zajímala o Lautara Martíneze, píše se zpětně v Itálii

Chelsea se přes léto zajímala o Lautara Martíneze, píše se zpětně v Itálii © Diario AS - Lautara Martíneze měla vytipovaného i londýnská Chelsea

0

Líbilo se

15.10. - Inter Milán musel během uplynulého přestupního období čelit mnohým nabídkám na svého snajpra Lautara Martíneze. Na povrch vyplavaly především zákulisní řeči s Realem Madrid či Barcelonou, Argentinec se ale přitom mohl ocitnout také na Britských ostrovech. Neúspěšně se jej pokoušela zlákat Chelsea.

Se zajímavou informací přišel italský web Tutto Mercato. The Blues se měli o jednoho z nejžádanějších hráčů na trhu snažit v době, kdy už přivedli do svého kádru zvučné posily Tima Wernera s Hakimem Ziyechem. Těžko teď spekulovat, finance ušetřené z neuskutečněné koupě Martíneze však možná později umožnily koupi Kaie Havertze z Bayeru Leverkusen.

Přestup do Chelsea ale samotný 23letý útočník Interu podle všeho rychle zavrhnul. V úvahu pro něj připadalo pouze stěhování do zmiňovaného Španělska. Právě Barcelona, která dlouho koketovala s omlazením ofenzívy, se se jménem rodáka z Bahía Blanca dlouho spojovala.

Internazionale, fotbalistův stávající chlebodárce, ovšem o odchodu nechtělo ani slyšet. Jedinou cestou ven byla pro Martíneze astronomická výkupní klauzule v hodnotě více než 100 miliónů euro. Té ale v polovině července skončila platnost a Lautarovi tak i nadále běží smlouva ve městě módy do roku 2023.

Argentinský reprezentant se však nad letními událostmi vůbec nepozastavil a ve střílení branek pokračuje i nadále. Vloni se napříč všemi soutěžemi trefil celkem 21krát, v nové sezóně 2020/21 zatím zaznamenal tři góly za dosavadní tři utkání Serie A.

Vojt?ch Olšr / tuttomercatoweb.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Dawer24 - 16.10. Odpovědět

Tak tohle je čistě vymyšleno novináři. Před Wernerem by to dávalo smysl, ale po jeho příchodu jsem se těžko mohli zajímat o Martíneze. Už v květnu Chelsea prodloužila s Girudem o další rok. A s Abrahamem Lampard stále počítá jako s velkým talentem do budoucna. A nechává ho hrát nějaké minuty i když třeba zrovna není ve formě.
Jediná možnost je, že by se Chelsea snažila získat Martíneze na post stopera Smajlík 3

Dawer24
Forte02 - 16.10. Odpovědět

To nevím jestli bych chtěl takového hráče na stopera a ještě za 100mil. Smajlík 2 To by byl dobrý vtip Smajlík 2

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články