Zpět na » Serie A » Odchody z Juventusu pokračují. Na řadě jsou Costa s Khedirou

Serie A - Odchody z Juventusu pokračují. Na řadě jsou Costa s Khedirou

Odchody z Juventusu pokračují. Na řadě jsou Costa s Khedirou © ESPN - Sami Khedira s Douglasem Costou nejspíše opustí Apeninský poloostrov

1

Líbilo se

26.09. - Přestože dopady ekonomické krize jsou i ve fotbalovém byznyse stále zřejmé, v šatně Juventusu Turín se po probíhajícím přestupním období promění vícero tváří. Stará dáma už přišla o několik dlouholetých opor a teď směřuje za propuštěním dalších dvou zkušených borců. Douglas Costa se Samim Khedirou si musejí pilně vyhlížet nové zaměstnavatele.

Avizováno to bylo již několik týdnů dopředu, teď po startu nového ročníku Serie A by se ovšem měly dotáhnout veškeré detaily. Co se Khedirovy situace týče, vše takřka se stoprocentní jistotou spěje k jeho konci na Allianz Stadium. Zástupci německého reprezentanta už spolupracují s vedením Juve na rozvázání smlouvy, která by jinak běžela 33letému středopolaři do června příštího roku.

V případě Douglase Costy předčasné ukončení kontraktu nepředstavuje hratelnou variantu, italský mistr se tak svému křídelníkovi vehementně snaží najít kupce. Brazilcova tržní hodnota momentálně stojí na přijatelných 20 miliónech euro. S rychlonohým levákem, jehož životním prokletím jsou svalová zranění, údajně vyjednávaly Barcelona a Wolverhampton, s největší pravděpodobností se však jednalo o čiré spekulace.

Costu s Khedirou tedy čeká stejný osud, jaký již dostihnul množství stabilních článků loňského prvního týmu. Matuidi s Higuániem odešli bez finanční kompenzace do zámořského Interu Miami, na Emre Cana aplikovala přestupní opci Borussie Dortmund a Miralem Pjanić se stal součástí výměny za barcelonského Arthura Mela.

Do zítřejšího střetnutí Juventusu s AS Řím už naopak bude moci naskočit Álvaro Morata, staronová posila z Atlétika Madrid. Kádr kouče Andrey Pirlo, který minulý týden zvládnul svůj trenérský debut proti Sampdorii Janov (3:0), rovněž přes léto posílil o Westona McKennieho, bývalého záložníka Schalke 04.

Vojt?ch Olšr / sport.sky.it, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články