Zpět na » Serie A » Nedávno hrál Boateng za Barcelonu, teď jde do druhé italské ligy

Serie A - Nedávno hrál Boateng za Barcelonu, teď jde do druhé italské ligy

Nedávno hrál Boateng za Barcelonu, teď jde do druhé italské ligy © 90min.com - Světoběžník Kevin-Prince Boateng už našel další působiště

0

Líbilo se

24.09. - Pouhou otázkou hodin má být oficiální potvrzení dalšího z řady přestupů Kevina-Prince Boatenga. Zatímco drtivou většinu své hráčské kariéry strávil ghanský reprezentant na výsluní světové kopané, alespoň pro nadcházející sezónu se posune do ústraní. Na spolupráci se s ním domluvil ambiciózní celek ze Serie B AC Monza.

Jen málokterý fotbalista si na profesionální scéně vyzkouší tolik různých angažmá. Jen za poslední dvě sezóny stihnul Boateng nastoupit v dresech Sassuola, Barcelony, Fiorentiny a naposledy Beşiktaşe. Po návratu z tureckého hostování má 33letý ofenzivní univerzál se zmíněnou Fiorentinou platnou smlouvu ještě na další rok, dohodu ovšem zcela jistě nenaplní.

Berlínský rodák už údajně je na cestě z Florencie a Monze se snad ještě během dnešního večera upíše pro nadcházející sezónu. V kontraktu by pak měl mít zahrnutou aplikovatelnou opci, která by jej v Lombardii udržela i na přespříští ročník.

Záměr Monzy je totiž jasný, mermomocí se prokousat do Serie A. Tento tým se přitom tradičně pohybuje v nižších patrech italského ligového schématu a jen cestu ze Serie C si našel teprve loni. Mezi elitu Apeninského poloostrova ovšem nevelký klub ženou Silvio Berlusconi, movitý vlastník a bývalý boss AC Milán, s výkonným ředitelem Adrianem Gallianim, jenž rovněž dlouhé roky působil u Rossoneri.

S vedením se Boateng, který jinak v Itálii nastoupí již za celkem pátý tým, už proto dobře zná. 186 centimetrů vysoký plajer během dvou štací odehrál u milánského AC nejdříve tři sezóny a poté v roce 2016 dalších šest měsíců.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To jo hrál za Barcu...hrozná komedie, žádný skills, žádná perspektiva. No jo to naše vedení to se nad tím nedá ani rozčilovat to může už může člověk jenom smát.

Messi777

valverde von..

cica310584

K.-P.Boateng,nejvetsi"pritel"Ballacka kteremu svou svinarnou prakticky ukoncil karieru Smajlík 11

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články