Zpět na » Serie A » Gilardino se těší na spolupráci s Ronaldem

Serie A - Gilardino se těší na spolupráci s Ronaldem

Gilardino se těší na spolupráci s Ronaldem © -

0

Líbilo se

29.11. - Alberto Gilardino vysvětlil, proč hraje tak rád evropské soutěže a proč se těší na okamžik, kdy si opět zahraje v útoku s Ronaldem. Italský reprezentant v poslední době opět začíná chytat formu a zdá se, že bude opět postrachem soupeřových obran.

" Je to naprosto normální, že když nastoupíte do zápasu, v hlavě máte dvě vstřelené branky do sítě Šachťoru Doněck, že se vám hraje o hodně lépe, jste ve větší pohodě a hrajete uvolněně. "

Gilardino nastoupil od začátku zápasu i v zápase na hřišti Benfiky, kde Rossoneri uhráli plichtu 1:1. Branku sice nevstřelil, ale vytvořil si několik slibných šancí.

" Záleží na soupeři, kouč pak vyhodnotí situaci a zvolí taktiku. Hrát na dva úročníky bylo v zápase Cagliari o hodně lepší než hrát na jednoho hrota. Soupeřovi obránci tak měli více problémů a my toho dokázali využít. Jsem s mířený s rolí, jako plní na San Siru. Tím, že Ronaldo se vrátí do sestavy se vytvoří pro mě více volného prostoru a pomůže mi s obránci tím, že je na sebe naláká. "

Gilardino ve včerejším zápase nahradil na hrotu zraněného Pippa Inzaghiho, který s Rossoneri do Lisabonu neodletěl a zůstal doma.

" Prvních 30. minut jsme hráli opravdu skvěle, ale vyrovnávají branka všechno změnila a my museli zkusit něco jiného, abychom kontrolovali vývoj zápas. Drželi jsme častěji míč, bohužel jsem už nevstřelili vítěznou branku. "

AC Milan včetně Gilardina nyní čeká cesta na Mistrovství klubů, které si Gilardino zahraje poprvé v životě.

" Bude to má první účast na této akci a věřím, že potom, co jsme vyhráli trofej na evropské scéně, přijde úspěch na světovém šampionátu. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články