Zpět na » Serie A » Andrade vzhlíží k návratu na hřiště

Serie A - Andrade vzhlíží k návratu na hřiště

Andrade vzhlíží k návratu na hřiště © Goal.com - Andrade se již nemůže dočkat svého návratu

0

Líbilo se

29.11. - Portugalský obránce Juventusu Jorge Andrade je odhodlaný k co nejzazšímu návratu na fotbalové trávníky. Dokonce si již určil měsíc, ve kterém by se chtěl znovu obléci do černobílého dresu Staré dámy.

Nová stoperská akvizice v řadách turínského celku utrpěla vážně zranění 23. září v zápase proti římskému AS. Do té doby asi nejlépe hodnocený obránce Juve v letošní sezóně odváděl dobrou práci v řadě, ve které to bianconeri nejvíce potřebovali - právě obrana je označována za nejslabší místo sestavy týmu Claudia Ranieriho.

Zraněná čéška měla podle prvních předpokladů zastavit Andradeho na půl roku, ovšem výsledky rekonvalescence ukazují, že by se mohl na hřišti objevit přeci jen o nějaký ten pátek dříve.

"Cítím se teď mnohem lépe," uvedl v rozhovoru pro Juventus Channel. "Tvrdě pracuji na nárůstu svalové hmoty a koleno již vypadá téměř zdravě," pokračoval bek.

"Pracoval jsem tvrdě poslední tři měsíce a budu pracovat tvrdě dál, ale jsem šťastný, protože vím, že se vrátím lepší."


V době jeho nepřítomnosti vytvořili novou stoperskou dvojici Nicola Legrottaglie a Giorgio Chiellini, zvláště výkony prvně zmíněného jsou positivním překvapením pro fanoušky Juve.

"Doctor Riccardo Agricola zmínil únor jako možný měsíc mého návratu," odhalil Andrade svůj plán a cíl. "Nesmíme nic uspěchat, neboť se chci vrátit stoprocentně připravený a být posilou pro celý tým. Spoluhráči si počínají v době mé absence skvěle a já před jejich výkony mohu jen smeknout," zakončil Andrade rozhovor zmínkou o dobrých výkonech Juventusu v posledních zápasech.

Jeho tým teď bude čekat velmi důležitý souboj na San Siru, kde je přivítá AC Milán. Juventus v posledním kole deklasoval Palermo 5:0, rossoneri jsou zatím velmi překvapivě nejhorším týmem na domácím stadionu, když získali pouhé 4 body z 6 utkání, ovšem Carlo Ancelotti je odhodlaný tuto ostudnou bilanci zlomit právě proti svěřencům Ranieriho. Na to, jak zápas dopadne si budeme muset počkat do sobotního večera.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MatyCZ (webmaster) - 29.11. Odpovědět

Paráda, už aby se opět vrátil do sestavy a vyztužil zadní řady Juve! Smajlík 17

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články