Zpět na » Serie A » Messiho otec vyjednává o synově přestupu do Itálie, tvrdí zahraniční média

Serie A - Messiho otec vyjednává o synově přestupu do Itálie, tvrdí zahraniční média

Messiho otec vyjednává o synově přestupu do Itálie, tvrdí zahraniční média © 90min.com - Lionel Messi už sonduje další možnosti i mimo Katalánsko

3

Líbilo se

24.07. - Těžko říci, zda se toto věčně probírané téma někdy střetne s realitou. Lionel Messi, věrný válečník v dresu FC Barcelony, na katalánské půdě působí od léta roku 2000, tedy od svých čtrnácti let. V podání jihoamerického fotbalisty úctyhodný výkon, o to větší strach však místní fanoušci z jeho odchodu mají. Nyní na veřejnost prosákly nepotvrzené informace o rýsujícím se přestupu na Apeninský poloostrov.

V roce 2017 si představitelé Blaugranas mohli mnout ruce. Šestinásobný držitel Zlatého míče a dlouhodobý středobod celého týmu podepsal čtyřletou smlouvu. Alarmující klauzule umožňující Messimu svévolný přesun jinam bez jakékoliv pravomoci klubu vypršela letos se začátkem června, což byla další dobrá zpráva. Jenže kapitán druhého týmu uplynulého ročníku španělské nejvyšší soutěže i přesto pomýšlí na změnu působiště.

Italské Radio Rai uvedlo, že Leův otec Jorge se během léta bude pohybovat v Miláně, kde se pokusí pro svého syna zajistit vhodné podmínky v tamním Interu. Argentinský reprezentant by si přitom přál opustit Camp Nou zadarmo po příští sezóně. Určitou motivací má údajně být výhodnější splácení daní, se kterými měl Messi ve Španělsku několikero problémů.

Myslíte, že se toto spojení může přetavit ve skutečnost?

Mezi další významné faktory se prý řadí nespokojenost fotbalového kouzelníka s lehkovážným jednáním vedení Barcelony. To selhalo při angažování nového trenéra a pravidelně se mu nedaří ani adekvátně posilovat kádr.

Rodák z Rosaria se o problémech uvnitř klubu několikrát vyslovil i před novináři. Mimo jiné přiznal, že po neúspěšné obhajobě La Ligy na úkor zdaleka ne perfektního Realu Madrid nevidí příliš dobře ani šance svého týmu v dohrávce Ligy mistrů. Pod ušatý pohár se iniciály LM10 podepsaly již čtyřikrát, naposledy však před pěti lety.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Píčovina

Rudejdablik
F4BRE - 24.07. Odpovědět

Čas začít se připravovat na 5-6 let potácení se někde kolem 5. místa v lize Smajlík 2

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články