Zpět na » Serie A » Dvě penalty a Juventus je znovu blíže ke Scudetto, Lazio znovu selhalo

Serie A - Dvě penalty a Juventus je znovu blíže ke Scudetto, Lazio znovu selhalo

Dvě penalty a Juventus je znovu blíže ke Scudetto, Lazio znovu selhalo © 90min.com - Cristiano Ronaldo

0

12.07. - REVIEW Lazio prohrálo potřetí v řadě, doma senzačně nestačilo na Sassuolo a v kabině mělo dokonce dojít ke rvačce. Ve šlágru kola remizoval Juventus s Atalantou. Měl sice na mále, domácím ale pomohly dvě proměněné penalty Cristiana Ronalda.

Juventus 2:2 (0:1) Atalanta Bergamo

Branky: 55. z penalty a 90. z penalty Ronaldo - 16. Zapata, 81. Malinovsky

Atalanta vstoupila do utkání skvěle a v 16. minutě se ujala vedení. Zapata si dvakrát vyměnil míč s Gómezem a poté překvapivou ranou ke vzdálenější tyči překonal Szczesného.

Po půlhodině hry zakončoval Dybala, perfektní zákrok předvedl Gollini. V závěru první půle měl první větší příležitost Ronaldo. Centrem v pádu jej skvěle našel Dybala, portugalský útočník ovšem hlavou minul.

Srovnáno tak bylo až pět minut po startu druhé půle. Dybala trefil ruku Castagneho v pokutovém území a Cristiano Ronaldo penaltu s přehledem proměnil.

Atalanta nicméně nesložila zbraně a deset minut před koncem znovu senzačně udeřila. Střídající Muriel našel kolmicí taktéž střídajícího Malinovského, který tvrdou ranou nedal polskému brankáři šanci. Bergamo tak znovu bylo blízko k překvapivé výhře.

V poslední minutě ale Atalanta o svou dlouhou vítěznou sérii přišla. Higuaín tentokrát trefil ruku Muriela a znovu z toho byla penalta. Gollini tentokrát vystihl směr, ránu Ronalda ale vyrazit nedokázal. Juventus tak nakonec ve šlágru kola boduje a je znovu o krok blíže Scudettu.

Výsledky 32. kola italské Serie A:

Lazio - Sassuolo 1:2 (33. Alberto - 52. Raspadori, 90+1. Caputo)
Brescia Calcio - AS Řím 0:3 (48. Fazio, 62. Kalinić, 74. Zaniolo)
Juventus - Atalanta 2:2 (55. z penalty a 90. z penalty Ronaldo - 16. Zapata, 81. Malinovsky)

Více informací o Juventus FC naleznete zde.