Zpět na » Serie A » Po boku Zlatana vyrostete jako muž i jako fotbalista, řekl Ibrahimovićův bývalý spoluhráč

Serie A - Po boku Zlatana vyrostete jako muž i jako fotbalista, řekl Ibrahimovićův bývalý spoluhráč

Po boku Zlatana vyrostete jako muž i jako fotbalista, řekl Ibrahimovićův bývalý spoluhráč © 90min.com - Zlatan Ibrahimović po sobě zanechal odkaz snad v každém působišti

1

Líbilo se

03.07. - Slova trenéra Stefana Pioliho o tom, jak enormně Zlatan Ibrahimović pomohl zvednout morálku v AC Milán, nejspíše nebyla planá. Vytáhlý forvard se narodil jako vítěz, o tom není pochyb. Častokrát se však v minulosti spekulovalo o jeho přehnaném sebevědomí, které v týmovém prostředí nedělá dobrotu. Pozitivního vlivu svého někdejšího kolegy se ale nyní zastal Jérémy Ménez.

Některým z váš možná jméno výstředního křídelníka bude povědomé. Ménéz působil například v Monaku, Paris Saint-Germain či AC Milán. Minulý týden se upsal nováčkovi Serie B Reggině. Jeho kariéra sice je na ústupu, 33letý Francouz ovšem stále čerpá z rad o šest let staršího kamaráda.

Vždy jsme spolu vycházeli dobře. Jeho slova vás motivují, abyste tvrdě trénoval, odevzdal na hřišti všechno," řekl Ménéz v rozhovoru pro Stats Perform News. „Nikdy jsem s ním neměl nejmenší problém. Takovýto hráči posouvají ty kolem na vyšší úroveň. Vždy chce vyhrávat, každičký den, kdy jde na trénink."

Jérémy Ménez na fotografii se Zlatanem Ibrahimovićem

Jsem mu moc vděčný. Vedle Zlatana vyrostete jako muž i jako fotbalista," uzavřel diskuzi na téma ostříleného forvarda. Oba ofenzivně ladění fotbalisté si spolu zahráli právě v PSG, kde sdíleli kabinu během sezón 2012/13 a 2013/14. Celkem mohli svou vzájemnou souhru aplikovat při 51 soutěžních utkáních.

Zatímco Ménez už si po konci smlouvy v druholigovém Paříž FC nového zaměstnavatele našel, Ibrahimovićova budoucnost zůstává nejistá. Zkušený snajpr prodloužil spolupráci s AC Milán až do konce letních prázdnin, déle se však spíše nezdrží. Podle médií plánuje uzavřít kariéru ve švédském celku Hammarby, které částečně vlastní.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 03.07. Odpovědět

Možná na tom něco bude. Pokud hrajete vedle superhvězdy která je ještě k tomu tvrdá jak skála, tak to minimálně háže nějaký pozitivní příklad. Pokud je superhvězda ubrečená válící se kunda tak ten příklad je úplně jinej

Cornero

No na tom něco určitě je, ale víme z historie a hlavně knížek, že ne všude je tohle chtěno a vítáno. Kdykoliv někdo mluví o Zlatanovi, tak se vyjadřuje podobně, ne-li stejně, jako Menéz. Krásně je to teď vidět na AC. Stačí, že tam prostě je a ten tým se hodně změnil.

NoIscoNoDisco
Wazz - 03.07. Odpovědět

já tento Zlatanův vliv vidím asi nejvíc na Rashfordovi... Smajlík 2 Smajlík 2 https://www.dailystar.co.uk/sport/football/man-utd-fans-spot-marcus-22232688

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články