Zpět na » Serie A » Inter Milán se dohodl s Realem Madrid na přestupu Achrafa Hakimiho. Dortmund už má náhradu

Serie A - Inter Milán se dohodl s Realem Madrid na přestupu Achrafa Hakimiho. Dortmund už má náhradu

Inter Milán se dohodl s Realem Madrid na přestupu Achrafa Hakimiho. Dortmund už má náhradu © sportbuzzer.de - Achraf Hakimi

0

Líbilo se

28.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Obránce Realu Madrid Achraf Hakimi by se již příští týden mohl upsat Interu Milán, který se měl úspěšně dohodnout na jeho přestupu s Bílým baletem. Marocký reprezentant strávil úspěšné dvouleté hostování v Borussii Dortmund, kde byl jedním z klíčových hráčů týmu Luciana Favreho.

Teprve 21letý krajní obránce se v sobotu rozloučil s Dortmundem bohužel překvapivou prohrou 4:0 doma s Hoffenheimem, která ale nic nemění na jeho vydařeném dvouletém hostování na Signal Iduna Parku.

Hakimi patřil mezi opory Dortmundu, kterému přispěl k 29 gólům v 73 zápasech a zařadil se mezi nejnadějnější krajní beky v Evropě. To přilákalo zájem velkoklubů v čele s Manchesterem City, Bayernem nebo Chelsea, Hakimi ale nakonec zamíří jinam.

Podle renomovaného novináře Fabrizia Romana se Real Madrid dohodl na hráčově přestupu s Interem Milán, který dosáhl dohody i se samotným hráčem, jenž by měl už příští týden podstoupit v Itálii lékařskou prohlídku a podepsat smlouvu.

Předpokládá se, že se oba kluby dohodly na počáteční přestupové částce ve výši 40 milionů eur, která může díky bonusům v budoucnu vzrůst o dalších 5 milionů eur. Součástí dohody není doložka o zpětném odkupu hráče.

Také Dortmund se s odchodem Hakimiho vyrovnal poměrně rychle. Jeho nástupce našel v bývalém obránci PSG Thomasi Meunierovi, kterého přivedl jako volného hráče bez náhrady.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 29.06. Odpovědět

Jestli by se to fakt mělo udát, tak tam bude muset být rozumná zpětná klauzule pro Real. Jinak to nedává smysl. Nesmysly se dělají jen u nás.

F4BRE
Forte02 - 29.06. Odpovědět

Klauzule tam prý být žádná nemá.

Forte02

Tento prodej je snas ještě větší provar než Arthur. Vysvětlí to někdo z madridistas?

vladcevesmiru1
eldZii - 28.06. Odpovědět

není to ofiko a doufám, že k tomu nedojde...

eldZii

Vzhledem k logice přestupů strýčka Florentina mě tohle nijak nepřekvapuje.

Prasemiro

Ofiko to není, ale je jisté, že to taky není jen spekulace, teď už fanoušci Realu můžou jen doufat, že ten přestup něco zhatí

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články