Zpět na » Serie A » Sobotní výsledky 20. kola Serie A

Serie A - Sobotní výsledky 20. kola Serie A

0

Líbilo se

20.01. - V sobotních zápasech Serie A se prosadila Atalanta, která díky skvělému závěru zvítězila na hřišti Ascoli. To naopak díky remíze Regginy s Palermem kleslo na poslední příčku právě za Regginu.

Ascoli - Atalanta 1-3 (73'Paolucci - 51'Zampagna, 84'Adriano, 86'Doni)

Celý první poločas se zdálo, že zápas skončí remízou. Pět minut po přestávce ale hostující Zampagna skóroval a poslal hosty do vedení. Domácí hráli trpělivě a dokázali vyrovnat Paoluccim, ale na body to stejně nestačilo. Skvělý Adriano, který připravil první branku pro Zampagnu, skóroval i sám a poslal hosty znovu do vedení po pasu do Tissone. Tissone pak ještě přihrál na branku Donimu a Atalanta si tak odváží ze hřiště Ascoli tři body.

Ascoli: Pagliuca; Nastase, Vastola, Di Biagio, Melara(69'Pesce) ; Bonanni(64' Guberti), Zanetti, Fini, Fontana; Paolucci, Bjelanovič(55'Perulli)

Atalanta: Calderoni; Talamonti, Bellini, Carrozzieri, Adriano; Ariatti(76' Tissone), Donati, Doni, Fereira Pinto(83'Defendi); Migliaccio, Zampagna(69'Ventola)

Rozhodčí: Farina


Reggina - Palermo 0-0

Reggina byla hostům z Palerma naprosto vyrovnaným soupeřem, v některých fázích zápasu je dokonce přehrávala. Celý zápas nakonec skončil bez branek, domácí se tak už odlepili ode dna a přenechali poslední místo Ascoli.

Reggina: Pelizzoli; Lanzaro, Modesto, Lucarelli(63' Amerini), Aronica; Vigiani, Tedesco, Mesto, Tognozzi(84'Barilla); Bianchi (71' Missiroli), Amoruso

Palermo: Fontana; Cassani, Pisano, Barzagli, Zaccardo; Guana, Simplicio, Corini(82'Diana), Bresciano; Di Michele(82'Tedesco), Caracciolo

Rozhodčí: Bertini

Zdeněk Leitkep / sports.yahoo.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články