Zpět na » Serie A » Mertensova budoucnost nadále nejistá, kdo je vše ve hře?

Serie A - Mertensova budoucnost nadále nejistá, kdo je vše ve hře?

Mertensova budoucnost nadále nejistá, kdo je vše ve hře? © Daily Post Nigeria - Dries Mertens

0

Líbilo se

19.05. - Mnoho zvratů už nabídla situace kolem belgického útočníka Driese Mertense. Kanonýr Neapole měl po sezóně zdarma odejít, nabízelo se angažmá v Chelsea, či setrvání v Itálii. Zájem o něj měl Inter Milán, jenž mu nabídl královský kontrakt. Nyní je ale znovu vše jinak.

Letos se Dries Mertens prosadil jen dvanáctkrát a v tomto ohledu prožívá nejslabší sezónu za poslední čtyři roky. Přesto je v Neapoli ceněn a Aurelio de Laurentiis by s ním rád podepsal nový kontrakt.

Ten stávající mu vyprší letos v červnu a Mertens by tak nemusel překonat střelecký rekord Marka Hamšíka. Na něj mu přitom zbývá jediná trefa.

O Belgičana se zajímala Chelsea, blíže k němu měl Inter Milán. Ten mu dle italských médií nabídl dvouletý kontrakt na celkem 14 milionů eur.

V jeho situaci ale nastala další změna, Mertens by totiž podle Sportitalia mohl zůstat u Partenopei. Neapol mu na poslední chvíli nabídla požadovanou dvouletou smlouvu a vůbec by nemuselo vadit, že by si Mertens přišel na pouhých 8 milionů eur (s bonusy o jeden milion eur více).

Mertens působí v Neapoli již sedmým rokem a vedení si jej cení především pro jeho oddanost ke klubu, fanouškům a také k tomu, jak se chová na hřišti i mimo něj.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články