Zpět na » Serie A » Atlétiko chystá pro Neapol překvapivou nabídku

Serie A - Atlétiko chystá pro Neapol překvapivou nabídku

Atlétiko chystá pro Neapol překvapivou nabídku © zimbio.com - Arkadiusz Milik slaví branku proti AC.

0

Líbilo se

28.03. - Atlétiko Madrid po odchodu Antoineho Griezmanna nadále hledá svého nového kanonýra. Podle španělských médií si nyní vyhlédla polského střelce ve službách Neapole Arkadiusze Milika. A italskému celku nabídne překvapivou výměnu.

Álvaro Morata vstřelil v letošním ročníku La Ligy osm branek, což sice špatné není, ale časy, kdy za Madrid pálil ostrými Antoine Griezmann, jsou nenávratně pryč.

I proto Diego Simeone stále uvažuje o tom, který útočník by Francouze dokázal plnohodnotně nahradit. A podle deníku Mundo Deportivo by rád získal Arkadiusze Milika z Neapole.

Polský kanonýr již dříve oznámil, že kontrakt, který má do roku 2021, neprodlouží, a proto jej Neapol bude chtít prodat již v létě. Madrid navíc nabízí Neapoli zajímavou výměnu, na Apeninský poloostrov by se totiž mohl stěhovat Diego Costa.

Otázkou ovšem je, zda Neapol bude mít zájem. Jednatřicetiletý útočník měl letos spoustu zdravotních problémů, naposledy se musel podrobit operaci kyčle. Další možností tak poté je výměna se Santiagem Ariasem, který ztratil místo v sestavě po příchodu Kierana Trippiera.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články