Zpět na » Serie A » Lozano na odchodu z Neapole? Zájem již projevilo Atlético Madrid

Serie A - Lozano na odchodu z Neapole? Zájem již projevilo Atlético Madrid

Lozano na odchodu z Neapole? Zájem již projevilo Atlético Madrid © Goal.com - Hirving Lozano

1

Líbilo se

05.03. - V létě 2019 byl na přestupním trhu horkým zbožím. O dnes již 24letém Mexičanovi se mluvilo výhradně v superlativech a Neapol si nad jeho příchodem mnula ruce. Ne vždy se však všechno vydaří podle představ a po nevýrazné sezóně na jihu Itálie by Hirving Lozano rád znovu změnil dres.

Již pod vedením trenéra Carla Ancelottiho se talentovaný mladík jen těžko srovnával s novým herním stylem a tempem Serie A. Fotbalista, který v holandské lize střílel gól nejméně každý druhý zápas, letos stihl pouhé dva přesné zásahy v šestnácti ligových duelech.

Postavení rodáka ze Ciudad de México se nezlepšilo ani po změně realizačního týmu. Kouč Gennaro Gattuso Lozana naposledy postavil do základní sestavy na začátku ledna v pohárovém klání s druholigovou Perguií. Jinak sbírá herní čas výhradně po minutách, někdy dokonce sleduje své spoluhráče jen z tribuny.

Italská média v posledních dnech přišla se zprávou, že již v nejbližším přestupním termínu by mohl Lozano zamířit z Apeninského poloostrova rovnou na ten Pyrenejský. Do svých řad se jej údajně snaží přetáhnout Atlético Madrid. Tomu by potřebné finance na realizaci dohody měly poskytnout prodeje dalších křídelníků Thomase Lemara s Vitolem.

Lozano začínal svou fotbalovou kariéru v Pachuce. Po třech odehraných sezónách mezi profíky si slibného teenagera přetáhlo PSV Eindhoven. Ofenzivní univerzál si počkal na další stěhování tři roky. Neapol za něj poslala do Nizozemska 38 miliónů eur, tedy rekordní sumu v historii tradičního klubu.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články