Zpět na » Serie A » Arrigoni je staronovým koučem Livorna

Serie A - Arrigoni je staronovým koučem Livorna

0

Líbilo se

16.01. - AKTUALIZOVĂ�NO! Trenér Livorna Daniele Arrigoni byl propuštěn po nedělní porážce od Atalanty. Prezident Livorna Aldo Spinelli ho odvolal jen několik desítek minut po skončení utkání. Po protestu hráčů byl ale jmenován zpět do funkce.

Prezident Spinelli své rozhodnutí po utkání obhajoval:"Stydím se za tento tým. Je nemožné dostat ve třech zápasech deset branek. Nemám jinou možnost, než propustit trenéra."

Livorno nevyhrálo už sedm zápasů a tým se začíná propadat tabulkou. Přitom sezonu začal tým skvěle postupem do skupiny poháru UEFA a v lize se držel na pozicích pro evropské poháry.

Trenér Arrigoni se ke klubu připojil až před letošní sezonou, když tehdejší kouč Livorna Roberto Donadoni přijal nabídku vést reprezentaci a odstoupil.

Hráči v čele kapitánem Lucarellim a brankářem Ameliou se ale v médiích postavili za trenéra a žádali jeho jmenování zpět. Prezident Spinelli se zřejmě obával hráčské rebelie a trenérra po několika hodinách mimo funkci jej jmenoval zpět.

Daniele Arrigoni je tak opět koučem Livorna. Klub má ovšem díky temperamentnímu prezidentovi ke stabilitě velmi daleko. Spekuluje se o přestupech Lucarelliho a Amelii, ale s náladami prezidenta Spinelli se dá očekávat prakticky jakkékoliv řešení situace.

Zdeněk Leitkep / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články