Zpět na » Serie A » Eriksen by si přál přestup do Interu ještě v lednu. Milánský velkoklub zároveň lanaří také talent z Manchesteru United

Serie A - Eriksen by si přál přestup do Interu ještě v lednu. Milánský velkoklub zároveň lanaří také talent z Manchesteru United

Eriksen by si přál přestup do Interu ještě v lednu. Milánský velkoklub zároveň lanaří také talent z Manchesteru United © The Guardian - Eriksen a Chong

0

Líbilo se

22.01. - Na San Siru pokračuje revoluce vedená novým trenérem Antoniem Contem. Tomu už přes zimní přestávku přibyl do kádru Ashley Young, zkušený anglický obránce by však zdaleka nemusel být posledním přírůstkem. Internazionale podle všeho i nadále loví v Anglii.

Přestup Christiana Eriksena je již dlouho avizovanou záležitostí. Minulý týden se celá dohoda zdála býti na spadnutí, z přestupu ovšem na poslední chvíli sešlo. Dánský reprezentant má v Tottenhamu smlouvu jen do letošního léta, klub ze severu Londýna si jej však i přesto chce do konce probíhající sezóny udržet.

Představy samotného hráče a jeho představitelů ale vypadají o něco jinak. Eriksen si trvá na přesunu ještě do konce tohoto přestupového okna a to přestože byl trenérem Josém Mourinhem nominován na čtvrteční zápas Premier League s Norwichem.

Nerazzurri na Spurs apelují s nabídkou osmnácti miliónů eur, celek z White Hart Lane by si však představoval alespoň dvacet miliónů. Anglická média tvrdí, že fotbalistův agent má naplánovanou další schůzku se stávajícím zaměstnavatelem svého klienta.

Dalším, kdo si možná na ostrovech sbalí kufry a vyrazí směrem na Apeninský poloostrov, je dvacetiletá hvězdička Manchesteru United Tahith Chong. Nizozemskému křídelníkovi končí, podobně jako Eriksenovi, kontrakt už za pět měsíců a odchovanec Feynoordu se k prodloužení spolupráce na Old Trafford zatím rozhodně nemá.

Jednání se zástupci milánského týmu dosud probíhají pouze na úrovni osobních podmínek, samotné kluby ještě horké téma nenaťukly. Ve městě módy prý má Chong nachystanou pětiletou smlouvu a příslib větší porce herního času.

Oba potenciální příchody přitom dávají v kontextu momentálního mužstva Interu smysl. Druhému celku Serie A schází v probíhajícím ročníku produktivnější středopolař, Eriksen by tedy směrem dopředu mohl záložní řadu výrazně oživit. Na odchodu se navíc zdá být Matteo Politano, kterého by na pozici pravého křídla mohl nahradit právě Chong.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články