Zpět na » Serie A » Inter znovu zaváhal, Stará dáma má díky Ronaldovi již čtyřbodový náskok

Serie A - Inter znovu zaváhal, Stará dáma má díky Ronaldovi již čtyřbodový náskok

Inter znovu zaváhal, Stará dáma má díky Ronaldovi již čtyřbodový náskok © zimbio.com - Stará dáma znovu mohla spoléhat na Cristiana Ronalda.

0

20.01. - REVIEW Nejlepším kanonýrem italské soutěže zůstává s přehledem Ciro Immobile, fantastickou formu má ale i Cristiano Ronaldo. Dvěma góly zařídil domácí výhru nad Parmou a jelikož Inter Milán jen remizoval, má úřadující mistr v čele již čtyřbodový náskok.

Lecce 1:1 (0:0) Inter Milán

Branky: 77. Mancosu - 72. Bastoni

Inter Milán nastoupil v Lecce jako jasný favorit utkání a od začátku potvrzoval, že si přijel pro tři body. Hosté měli znatelnou převahu, ale gólově ji vyjádřit nedokázali.

Mimo nejprve pálil Lukaku, stejný hráč poté po půlhodině napálil brankovou konstrukci. Na opačné straně jako jediný zahrozil Mancosu, branku ale ve vyložené pozici přestřelil.

Ještě před přestávkou zahrál v pokutovém území rukou Sensi a rozhodčí Giacomelli odpískal penaltu. Po poradě s videem ale pokutový kop pro domácí odvolal.

Do vedení se tak dostali hosté. Necelých dvacet minut před koncem rozehrál Inter rohový kop nakrátko, Biraghi skvělým centrem našel Bastoniho a ten hlavou otevřel skóre.

Nerazurri se ale radovali jen pět minut. Centr Majera šikovně tečoval Mancosu a zajistil Lecce bod. Domácí mohli získat dokonce všechny tři, střídající Falco ale z přímého kopu orazítkoval jen tyč.

Juventus 2:1 (1:0) Parma

Branky: 43. a 58. Ronaldo - 55. Cornelius

Juventus hrál doma s Parmou vyrovnaný zápas, nakonec jej ale dokázal zvládnout a v čele Serie A má již čtyřbodový náskok.

Úvodní příležitost si po centru Pjaniče vypracoval Ronaldo, hlavičkou minul. V závěru první půle už se nicméně Portugalec dočkal, jeho ránu tečoval Darmian a gólman Sepe neměl šanci zasáhnout.

Cristiano Ronaldo - Juventus v Parma Calcio - Serie A

Jenže brzy po přestávce dokázali hosté srovnat. Scozarella poslal centr od rohového praporku a hlavičkující Cornelius dal hostům naději na bodový zisk. Už po třech minutách ale znovu slavili domácí.

Dybala po skvělé individuální akci našel v pokutovém území Ronalda a ten ranou z první propálil Sepeho. V závěru utkání dokonce mohl završit svůj druhý letošní hattrick, po přihrávce střídajícího Costy ale mířil nad. I tak ale znovu dotáhl Starou dámu ke třem bodům.

Výsledky 20. kola italské Serie A:

Lazio - Sampdoria 5:1 (7. Caicedo, 17. z pen., 20. a 65. z pen. Immobile, 54. Bastos - 70. Linetty)
Sassuolo - Turín 2:1 (61. Boga, 73. Berardi - 20. Rincon)
Neapol - Fiorentina 0:2 (26. Chiesa, 74. Vlahović)
AC Milán - Udinese 3:2 (48. a 90+3. Rebić, 71. Hernández - 6. Stryger Larsen, 85. Lasagna)
Bologna - Hellas 1:1 (20. Bani - 81. Borini)
Brescia - Cagliari 2:2 (27. a 49. Torregrossa - 21. a 68. z penalty João Pedro)
Lecce - Inter 1:1 (77. Mancosu - 72. Bastoni)
Janov - AS Řím 1:3 (45. Panděv - 6. Ünder, 44. vlastní Biraschi, 74. Džeko)
Juventus - Parma 2:1 (43. a 58. Ronaldo - 55. Cornelius)

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.