Zpět na » Serie A » Neapolská kabina brojí proti vlastnímu vedení. Kapitán mančaftu dostal statisícovou pokutu a neodcestoval k utkání s Liverpoolem

Serie A - Neapolská kabina brojí proti vlastnímu vedení. Kapitán mančaftu dostal statisícovou pokutu a neodcestoval k utkání s Liverpoolem

Neapolská kabina brojí proti vlastnímu vedení. Kapitán mančaftu dostal statisícovou pokutu a neodcestoval k utkání s Liverpoolem © 90Min.com - Lorenzo Insigne

0

Líbilo se

26.11. - V jihoitalském velkoklubu momentálně nepanuje zrovna ideální nálada. Vše přitom začal nešikovným rozhodnutím jinak respektovaný prezident Aurelio De Laurentiis. Neústupný šéf Neapole hráčům naordinoval těsně před reprezentační pauzou týmové soustředění, fotbalisté však odmítli odcestovat a v nadcházejícím duelu s RB Salcburk uhráli jen remízu. Napříč šatnou už se tento týden začaly rozdávat pokuty.

Tamní média tvrdí, že členové kádru dohromady vyskládají něco okolo dvou a půl miliónů eur. Jako vůdce celého rozbroje označil De Laurentiis kapitána Lorenza Insigneho. Ten si navíc nekopne ani v nadcházejícím klání Ligy mistrů na Anfield Road. Oficiálním důvodem jeho absence je poranění lokte.

Právě šikovný křídelník vyplatí svým nadřízeným nejtučnější částku. Podle spekulací italského tisku zchudne asi o 350 tisíc eur.

Hodně uskromnit se bude muset také středopolař Allan. Ten se po zmiňované remíze se Salcburkem dostal do slovní potyčky s De Laurentiisovým synem Edem, který pro změnu zastává pozici viceprezidenta.

Brazilec přijde skoro o polovinu svého měsíčního platu, klub totiž za takovéto nepřípustné jednání požaduje plných 200 tisíc eur.

Ostatním byly uděleny pochopitelně o mnoho nižší pokuty. Ty nejméně zúčastněné stál přestupek „jen” okolo 20 tisíc eur. Jediný hráč, který trestu unikl, byl obránce Kevin Malcuit. Belgický fotbalista se totiž aktuálně dává dohromady z dlouhodobého zranění kolene.

Taškařice v pozadí se projevují také na výkonnosti mužstva. Celek vedený Carlem Ancelottim, jenž byl zprvu také obviněn z kázeňského prohřešku, už čeká na vítězství šest zápasů.

Vzpamatovat se z herní krize, s takovým úkolem jedou modře odění muži do Liverpoolu. Vítězství by je mohlo posunout o mnoho blíže postupu do vyřazovací fáze Ligy mistrů a také možnému prvnímu místu ve skupině. Duel se rozehraje tuto středu ve 21:00.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
benett - 27.11. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis - Velmi spolehlivé informace
http://nitexe.blogspot.cz/

benett
Reklama
Reklama
Nejnovější články