Zpět na » Serie A » Jankto italským médiím poodhalil pozitivní dopad kouče Ranieriho na kabinu Sampdorie

Serie A - Jankto italským médiím poodhalil pozitivní dopad kouče Ranieriho na kabinu Sampdorie

Jankto italským médiím poodhalil pozitivní dopad kouče Ranieriho na kabinu Sampdorie © Fantamagazine - Jakub Jankto

1

Líbilo se

22.11. - Pro pražského rodáka se bude tento víkend jednat o speciální bitvu. Třinácté kolo Serie A proti sobě tuto neděli svede Janktovu Sampdorii Janov a Udinese, tedy celek, který si před pěti lety českého záložníka vytáhl ze slávistické akademie. Samotný hráč však i přes ne zrovna ideální formu vlastního týmu myslí jen na vítězství přístavního celku, jenž nově funguje pod taktovkou zkušeného Claudia Ranieriho.

Právě od Italova angažování jsou ve hře Sampdorie pozorovatelné značné pokroky. Klub ze stadionu Luigiho Ferrarise bodově dotáhl svého městského rivala Janov FC a po posledních dvou remízách proložených vítězstvím nad Spalem pomýšlí na další tříbodový zisk.

Také Jankto vidí přínos někdejšího trenéra AS Řím jako klíčový. „Ranieri do nás vnesl více víry v dobré výsledky. Je to velká osobnost a skvělý kouč,” řekl třiadvacetiletý fotbalista v rozhovoru pro Sky Sports Italia.

Jsme teď také o mnoho klidnější. Těch pět bodů ze tří utkání nám hodně pomohlo,” svěřila se opora českého národního týmu. „Udinese znám moc dobře, nebude to proti nim snadné. Zejména ze začátku musíme zůstat opatrní, hrají nebezpečně zezadu.

I přesto věřím, že jsme lepší. Pokud neupustíme od své hry, zvítězíme,” prohlásil na závěr. Dojde-li na Janktova slova a domácí Sampdorii se opravdu podaří vystoupat nad sestupové příčky, to se dozvíme tuto neděli od 18:00.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
beneu - 23.11. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis - Velmi spolehlivé informace
http://nitexe.blogspot.cz/

beneu
Reklama
Reklama
Nejnovější články