Zpět na » Serie A » Kde skončí Ibrahimović? Zlatan už má prý vybráno, manželka chce ovšem jinam

Serie A - Kde skončí Ibrahimović? Zlatan už má prý vybráno, manželka chce ovšem jinam

Kde skončí Ibrahimović? Zlatan už má prý vybráno, manželka chce ovšem jinam © FotbalPortal.cz - Zlatan Ibrahimović s manželkou

0

Líbilo se

19.11. - Angažmá svérázného útočníka Zlatana Ibrahimoviće v LA Galaxy dospělo ke svému konci a švédský snajpr bude muset řešit, kam povedou jeho další kroky v úspěšné profesionální dráze. Podle všeho má už o svém příštím klubu jasno, nicméně jeho rozhodnutí může zásadně ovlivnit manželka, která preferuje úplně jinou destinaci.

Zlatan Ibrahimović skončil svoje dva roky dlouhé působení v americké MLS, kam přestupoval z Manchesteru United, jeho poslední štace na starém kontinentu. Teď se do Evropy vrátí a jelikož ještě ve svých 38 letech nehodlá věšet kopačky na hřebík, hledá si nové angažmá.

Ačkoliv se zmiňují různé alternativy, mezi nimiž jsou i návrat do Manchesteru United, nebo působení ve španělské lize, největší šance se přikládají jeho comebacku do Itálie. Zde si vyzkoušel hned tři angažmá, v Juventusu a obou milánských klubech, Interu a AC.

Nicméně momentálně je na prvním místě uchazečů o služby švédského útočníka hodně překvapivě Bologna. Důvodů bude možná více, ale ten nejhlavnější je ryze sentimentální. Ibrahimović je totiž velkým kamarádem trenéra Siniši Mihajloviće a Zlatan chce pomoci svému příteli, který navíc bojuje se zákeřnou nemocí, akutní leukémií.

Na rozhodnutí, kde bude od ledna Ibrahimović hrát, bude ale zřejmě mít velký vliv jeho manželka Helena Seger. Ta podle italského deníku La Gazetta Dello Sport preferuje stěhování do Milána, konkrétně do AC, na nějž má jen ty nejlepší vzpomínky. V dresu rossoneri Zlatan bojoval v letech 2010-2012 než přestoupil do PSG.

Italský deník zároveň informoval o tom, že Ibrahimović své rozhodnutí o budoucím působišti oznámí v prosinci.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články