Zpět na » Serie A » Sánchez stále je důležitým článkem našeho mužstva, tvrdí viceprezident Interu Zanetti

Serie A - Sánchez stále je důležitým článkem našeho mužstva, tvrdí viceprezident Interu Zanetti

Sánchez stále je důležitým článkem našeho mužstva, tvrdí viceprezident Interu Zanetti © Metro - Alexis Sánchez

1

Líbilo se

05.11. - Od stvrzení Chilanova dočasného angažmá v Interu Milán neuběhl ani měsíc a přínos Alexisova hostování se ocitl ve značné nejistotě. Nejdříve si červenou kartou proti Udinese znemožnil start ve šlágru s Juventusem, o tři týdny později se pak z reprezentačního srazu vrátil se zraněným kotníkem. Jedna z ústředních postav klubu Javier Zanetti jej ovšem stále považuje za klíčovou osobnost týmu.

Bohužel se vyřadil ze hry zrovna, když se dostal do herní kondice,” konstatoval někdejší legendární argentinský zadák. „Už předtím ale ukázal svou touhu pravidelně nastupovat. Naposledy proti Barceloně odehrál skvělý první poločas.

Je to samozřejmě škoda, že se zranil. Ale i to je součástí fotbalu. Už vyhlížíme jeho návrat na trávník. Nikdy jsme nepochybovali o jeho přínosu pro mančaft,” pokračoval Zanetti.

Po rekonvalescenci Sánchez rozšíří již tak hrozivé ofenzivní možnosti výběru trenéra Antonia Conteho. Zejména útočné duo Lukaku, Martínez bylo v posledních zápasech noční můrou všech obran. Dohromady se letos oba klíčoví forvardi prezentovali už 14 ligovými brankami.

Náš kádr nikdy nebudeme chtít dělit podle toho, jak je kdo dobrý. Všichni jsou to skvělí fotbalisté, jen s jinými přednostmi a atributy. Alexis konkrétně vyčnívá především svou rychlostí, pracovní morálkou a zkušeností, ale důležitost každého našeho hráče vidíme na stejné úrovni. To je z dlouhodobého hlediska rozdílový faktor,” poodhalila místní ikona vizi nového vedení a trenérského štábu Nerazzurri.

Třicetiletý Sánchez svým kolegům ještě určitě nepomůže v dnešním klání Ligy mistrů s Borussií Dortmund. Do skupinové fáze milionářské soutěže by přitom už nemusel vůbec zasáhnout. Návrat chilského křídelníka je totiž dle prognóz fotbalové veřejnosti plánován až na začátek příštího kalendářního roku.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

on jeste hraje? kvalitativne nejvetsi sesup, co pamatuju

ovmartin23
Wazz - 07.11. Odpovědět

transvestita Torres v té době za nechutných 50mega nebyl schopnej trefit branku půl roku, ale to se asi ještě místní modří sopláci houpali fotrovi v koulích Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články