Zpět na » Serie A » Fotbalová mafie ubližuje synovi, stěžuje si matka Cristiana Ronalda

Serie A - Fotbalová mafie ubližuje synovi, stěžuje si matka Cristiana Ronalda

Fotbalová mafie ubližuje synovi, stěžuje si matka Cristiana Ronalda © tiempo.com.mx - Cristiano Ronaldo se svojí matkou

1

Líbilo se

02.11. - Nedávno italský list Corriere dello Sport přinesl zaručenou informaci o tom, že se novým vítězem ankety Zlatý míč stane Cristiano Ronaldo. Jestli tomu tak skutečně bude, si ještě musíme celý měsíc počkat. V souvislosti s prestižní anketou se nicméně ozvala matka portugalského fotbalisty.

Zlatý míč už vyhrál v minulosti v pěti případech a dle názoru redaktorů italského listu Corriere dello Sport na něj v Paříži čeká přesně za měsíc v pondělí 2. prosince šestý exemplář do sbírky.

Tvrzení italských žurnalistů se opírá o momentku, kdy byl Cristiano Ronaldo spatřen v Turíně se zástupci organizátora ankety France Football na večeři v restauraci, kde měl vznikat tradiční rozhovor s vítězem, který se objeví ve vydání následující den po udělení trofeje.

Byť by šlo o rekordní šestou trofej a Ronaldo by odskočil v historickém pořadí barcelonskému Messimu, jenž vlastní pět Zlatých míčů, matka portugalského fotbalisty je i tak hodně rozčílená. Postěžovala si, že její syn takových trofejí měl mít mnohem víc. A rozhodně si při tom, kdy se zastávala Cristiana, nebrala servítky.

Je tady mafie. To je to vhodné slovo, kterým to lze pojmenovat. Ano, existuje fotbalová mafie. Když se podíváte na to všechno, co se stalo, uvědomíte si, že je to kvůli mafii," rozhonila se horkokrevná Portugalka Dolores Aveiro.

Kdyby byl Španěl, nebo Angličan, neudělali by mu, co mu provedli. Jenže protože je Portugalec a z Madeiry...stane se tohle," pokračovala matka Ronalda.

Kdyby tu nebyla mafie, měl by můj syn víc Zlatých míčů."

Nevím, jestli trofej dostane, ale moc tomu věřím. Myslím si, že si ji zaslouží, pokud si zhodnotíme, co dokázal během sezóny."

Oficiální výsledky ankety Zlatý míč budou vyhlášeny v pondělí 2. prosince. Tak uvidíme, na které příčce nakonec Ronaldo skončí...

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tvuj zkurvenej syn hraje picu Smajlík 3 Smajlík 3

BeckhamKakaZidane

Když přestupoval do Juve tak zase řekla, že je to průměrný klub a Ronaldo ho udělá nadprůměrným...jen matka, která vidí svého syna jako nejlepšího a nerozumí fotbalu, nic víc Smajlík 3

Tomguncz9
Wazz - 03.11. Odpovědět

paní je podobně pomatená jako letos místní modrá lůza fandící čukotce..naštěstí ji omlouvá věk Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz

no co jsem slyšel z rozhovoru s Ronaldem, tak ta jeho máti už má zakázaný koukat od něho na důležité zápasy, protože jinak by to sní švihlo. Už jí šplouchá na maják.

Messi777

Fotbalista skvělý, ale už i víme po kom tak retardovany

vladcevesmiru1
craytom - 02.11. Odpovědět

aj keď som jeho veľký fanúšik, tu je na mieste otázka..aký matroš dali do obehu? Smajlík 3

craytom
metoee - 02.11. Odpovědět

Tenis - kurzové sázky, velmi spolehlivé informace
www.netese.blogspot.cz

metoee

To sú také šlehy toto Smajlík 2 , Ale tak je to jeho matka, myslím si, že aj matky iných futbalistov by povedali, že ich syn si to zaslúži vyhrať, len akurát to nerozprávajú do novín no Smajlík 3

LukaModric
cukr - 02.11. Odpovědět

Už vím odkud Ronaldo bere tolik sebevědomí. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

cukr
F4BRE - 02.11. Odpovědět

Oh, shut the fuck up Karen

F4BRE
Reklama
Reklama
Nejnovější články