Zpět na » Serie A » Rossoneri zvítězili a představili posilu

Serie A - Rossoneri zvítězili a představili posilu

0

12.01. - I poslední z úvodních zápasů čtvrtfinále Italského poháru skončil výhrou domácího mužstva. Milánské AC porazilo zásluhou výborné formy Gilardina a Inzaghiho Arezzo 2:0. Kouč Ancelotti nechal odehrát půlhodinku obránce Grimiho, novopečenou posilu rossoneri z Argentiny.

AC Milán - Arezzo 2:0 (35' Gilardino, 50' Inzaghi)

Milán splnil v prvním utkání čtvrtfinále svůj úkol. Před zraky deseti tísíců diváků porazil druholigové Arezzo 2:0. Na střelecký apetit z konce loňského roku navázal Alberto Gilardino. Člen šíršího výběru italské reprezentace pokořil uruguajského gólmana Bremeca ve 35. minutě po Seedorfově asistenci. Po přestávce Gilardina na hřišti nahradil Filippo Inzaghi. Běhavý útočník skóroval již po pěti minutách. Vyššímu náskoku milánského AC zabránilo Oliveirovo selhání v koncovce. Premiéru v dresu rossoneri v soutěžním zápase absolvoval argentinský obránce Grimi.

AC Milán: Kalac; Cafu (Grimi 60'), Simic, Costacurta, Favalli; Gattuso, Pirlo, Gourcuff; Seedorf (Brocchi 72'); Gilardino (Inzaghi 46'), Oliveira
Arezzo: Bremec; Capelli, Ranocchia (Conte 52'), Terra, Lombardi; Bricca (Roselli 76'), Di Donato; Bondi, Martinetti, Croce; Volpato (Floro Flores 77')
Rozhodčí: De Marco