Zpět na » Serie A » Vyšetření potvrdilo nepřijemné poranění Sánchezova kotníku. Na marodce stráví několik týdnů

Serie A - Vyšetření potvrdilo nepřijemné poranění Sánchezova kotníku. Na marodce stráví několik týdnů

Vyšetření potvrdilo nepřijemné poranění Sánchezova kotníku. Na marodce stráví několik týdnů © Metro - Alexis Sánchez

0

Líbilo se

16.10. - Fanoušci Interu Milán v posledních hodinách netrpělivě čekali na novinky ohledně zdravotních stavu útočníka Alexise Sáncheze. Ten musel v přátelském utkání Chile s Kolumbií odejít z trávníku již v 87. minutě. Jak ukázala podrobnější zkoumání lékařského týmu, třicetiletý fotbalista si nepříjemně vykloubil kotník a stráví příští týdny na nuceném odpočinku.

Alexis Sánchez v úterý ráno podstoupil několik lékařských testů. Výsledky odhalily poškozené šlachy. Hráč ve středu odcestuje do Barcelony, kde ještě proběhnou další konzultace. Ve Španělsku se pokusí najít ten správný léčebný postup,” stojí v klubovém prohlášení Nerazzurri.

Podle některých informací by mohl nevysoký rychlík vypadnout z plánů kouče Antonia Conteho až do konce kalendářního roku. Stále však není jisté, jestli vůbec bude muset podstoupit operaci problémového místa. S kotníkem přitom Sánchez laboroval už na konci minulého ročníku. Do plné kondice se tehdy vrátil až nedlouho před jihoamerickým šampionátem.

Host z Manchesteru United zatím v letošní sezóně stihl nastoupit pouze ke čtyřem soutěžním zápasům. Ve službách svého dočasného zaměstnavatele vstřelil jednu branku, na další nahrál a po dvou žlutých kartách dokonce byl proti Sampdorii Janov vyloučen.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten se fakt vyplatí...

Messi777
Reklama
Reklama
Nejnovější články