Zpět na » Serie A » Bude Cristiano Ronaldo končit? Kdy pověsí kopačky na hřebík?

Serie A - Bude Cristiano Ronaldo končit? Kdy pověsí kopačky na hřebík?

Bude Cristiano Ronaldo končit? Kdy pověsí kopačky na hřebík? © as.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

01.10. - Jeho kariéra je dlouhá a plná úspěchů jak týmových, tak individuálních. Nicméně čas nejde zastavit a i taková hvězda, jakou bezesporu je útočník Juventusu Turín Cristiano Ronaldo, už přemýšlí nad tím, kdy svoji profesionální dráhu ukončí.

Chystá se fotbalová ikona Cristiano Ronaldo končit s fotbalem? Tak horké to asi zatím nebude, ovšem jedno je jisté. Už začíná pomalu myslet na okamžik, kdy se tak stane. A možná už v duchu i tuší, kdy se tak stane.

Pořád fotbal miluji. Jsem nadšený, když můžu bavit fanoušky a lidi, kteří milují Cristiana. Vlastně tady vůbec nejde o věk. Jde o psychiku, mentalitu. V posledních pěti letech jsem proto začal přemýšlet i o tom, jaké to bude, až skončím s fotbalem," pronesla portugalská hvězda.

V Juventusu, kam přestupoval loni v létě z Realu Madrid za 112 milionů eur, má kontrakt do roku 2022, a tento rok by mohl být i jeho posledním ve vrcholovém fotbale. To mu bude 37 let. Nicméně dle jeho slov to může být ještě dřív...Kdo ví, co se stane příští rok, nebo za dva roky?"

Cristiano Ronaldo ale není jen fotbalista, své vydělané peníze dál investuje. Má svoji vlastní značku oblečení (spodní prádlo, kalhoty, boty), kosmetiky, několik restaurací, řetězec posiloven a hotelů...A značka CR7 hodně táhne.

Musíte věřit sami sobě. Ve fotbale mám větší přehled než v byznyse. Vím, co mohu udělat. V obchodování je to obtížnější, neboť záleží na mnoha lidech, ale myslím si, že mám kolem sebe dobrý tým. Je to pro mě výzva."

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Škoda že to neudělal už tento podzim.

BeckhamKakaZidane

On má na to hrát ještě tak 5 let

Tomguncz9
Ministr - 01.10. Odpovědět

Několikrát prohlásil že bude hrát do 40. Tak ať kouká makat.

Ministr
Benny_ - 02.10. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Benny_
Reklama
Reklama
Nejnovější články