Zpět na » Serie A » Inter i díky trefě Sáncheze zůstává stoprocentní, nezaváhala ani Stará dáma

Serie A - Inter i díky trefě Sáncheze zůstává stoprocentní, nezaváhala ani Stará dáma

Inter i díky trefě Sáncheze zůstává stoprocentní, nezaváhala ani Stará dáma © fcinter1908.it - Alexis Sánchez

1

29.09. - REVIEW Cristiano Ronaldo se vrátil do sestavy Juventusu a pomohl svému týmu k výhře nad SPALem v poměru 2:0. Stoprocentní poté nadále zůstává Inter Milán, který vyhrál na hřišti janovské Sampdorie 1:3 i díky první trefě Alexise Sáncheze.

Juventus 2:0 (1:0) SPAL

Branky: 45. Pjanić (S. Khedira), 78. Ronaldo (Dybala)

Juventus se rozjížděl pomalu a do třicáté minuty toho příliš nepředvedl. Poté jako první zahrozil Dybala, skvělý zákrok vytasil Berisha.

Následně centroval Ronaldo a Ramseyho hlavičku znovu zlikvidoval pozorný hostující gólman. Tlak pokračoval, na brankové čáře zasahoval jeden z beků proti pokusu Pjaniče. Ten se následně dostal k další střele a míč už skončil v síti.

Khedira mu jej ideálně přistrčil a Pjanič vymetl pravou šibenici. Po přestávce Stará dáma pokračovala v tlaku, Berisha si ale poradil s pokusem Khediry a poté si na něm vylámal zuby i aktivní Ramsey.

Na druhou branku si tak diváci počkali do 78. minuty. To Dybala parádně odcentroval a Ronaldo hlavou poslal míč do protipohybu gólmana. V závěru mohl Ronaldo přidat ještě jednu trefu, Berisha ale i přes dva inkasované góly chytal fantasticky. Slaví nicméně Juventus, SPALu doma nedal šanci.

Juventus v SPAL - Serie A
Cristiano Ronaldo slaví svou branku do sítě SPALu (zdroj: zimbio.com)

Sampdoria Janov 1:3 (0:2) Inter Milán

Branky: 55. Jankto (Linetty) - 20. Sensi (Lautaro Martínez), 22. Alexis Sánchez (Sensi), 61. Gagliardini

Hosté ve šlágru kola otevřeli skóre ve 20. minutě. Po přihrávce Martíneze pálil Sensi a míč díky teči Alexise Sáncheze skončil v síti.

Chilan dostal přednost před Romeluem Lukakuem, úvodní zásah byl ale nakonec překvapivě připsán Sensimu. O dvě minuty později se už ale dočkal i Sánchez.

Prudký přízemní centr vyslal do pokutového území Sensi a Alexis Sánchez poprvé skóroval v dresu Nerazzurri. Další trefu přidal Candreva, po poradě s videem ale gól kvůli těsnému ofsajdu neplatil.

Krátce před přestávkou viděl žlutou kartu Alexis Sánchez a hned po pauze musel hřiště opustit. Střelu Martíneze Audero jen vyrazil a Sánchez si poté zkusil vymodlit penaltu. Místo toho viděl druhou žlutou kartu a Inter dohrával v deseti.

Toho Sampdoria brzy využila, v 55. minutě nečekaně vypálil Jankto a bylo sníženo. Jenže už za šest minut tečoval Gagliardini prudkou přihrávku Brozoviče a ačkoliv Audero míč stihl vyrazit, na dorážku už neměl.

Sampdorii tento gól definitivně zlomil. Inter i v deseti zápas bez problémů dohrál a i po šesti kolech zůstává se stoprocentní bilancí na prvním místě ligové tabulky.

Kompletní výsledky 6. kola italské Serie A:

Juventus - SPAL 2:0 (45. Pjanić, 78. Ronaldo)
Sampdoria - Inter Milán 1:3 (55. Jankto - 20. Sensi, 22. Sánchez, 61. Gagliardini)
Sassuolo - Atalanta 1:4 (62. Defrel - 6. a 29. Gómez, 13. Gosens, 35. Zapata)
Neapol - Brescia 2:1 (13. Mertens, 45.+4 Manolas - 67. Balotelli)
Lazio - Janov 4:0 (7. Milinković-Savić, 40. Radu, 59. Caicedo, 78. Immobile)
Lecce - AS Řím 0:1 (56. Džeko)
Udinese - Bologna 1:0 (27. Okaka)
Cagliari - Hellas 1:1 (29. João Pedro - 66. Faraoni)
AC Milán - Fiorentina 1:3 (80. Leão - 14. z penalty Pulgar, 66. Castrovilli, 78. Ribéry)

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.