Zpět na » Serie A » Mancini: Chci přivést Cassana

Serie A - Mancini: Chci přivést Cassana

0

Líbilo se

08.01. - Trenér Interu Milán však chce hráče Realu Madrid až v létě, přivést hráče do klubu v zimním přestupním termínu je podle něj složité.

Kouč Interu překvapil širokou fotbalovou veřejnost svým otevřeným prohlášením, týkajícím se možného příchodu italského útočníka Antonia Cassana.

"Rád bych do Interu Cassana přivedl. Má neobyčené technické kvality, ale já chápu, že příjít k nám do týmu nyní v zimě by pro něho bylo složité."

Mancini dodal, že příchod hráče takové kvality jako je Cassano, by pro klub byl jedině výhodou. Jeho návrat by podle něj byl prospěšný pro celý italský fotbal. Když byl Mancini dotázán na dalšího "exitala", Ĺ evčenka, okamžitě odvětil:"Ĺ evčenko? Skvělý fotbalista, ale jeho pčíchod není reálný."

Poté, co Mancini šokoval přítomné novináře otevřeností o možných příchodech do klubu, vrátil se zpět k současným hráčům Interu, Figovi a Adrianovi.

"U Figa není co vysvětlovat, všechno je jasné. A k Adrianovi, jsem si jistý, že bude dál odvádět skvělé výkony jako v minulých dnech a stane se ještě lepším hráčem, než byl dříve."

Nyní se už Mancini soustředí na zápas s Empoli v Italském poháru. "Tento zápas je velmi důležitý, neboť nás tato trofej velmi zajímá a je to stejně důležitý zápas jako proti FC Turín v lize!"

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články