Zpět na » Serie A » Barca si nás v losu nepřála, tuší Conte

Serie A - Barca si nás v losu nepřála, tuší Conte

Barca si nás v losu nepřála, tuší Conte © Bleacher Report - Antonio Conte

0

Líbilo se

17.09. - U prvního týmu milánského Interu je teprve od léta, zdravá sebedůvěra mu však nechybí. Bývalý trenér Chelsea Antonio Conte si myslí, že zejména Barcelona se jeho mančaftu v základních skupinách milionářské soutěže chtěla vyhnout. A to přestože loňské vzájemné duely vyšly ve prospěch Katalánců.

Již minulý ročník Ligy mistrů svedl dohromady oba velkokluby, úspěch však slavil úřadující španělský mistr. Barcelona nejdříve doma zvítězila 2:0, v Miláně pak sehrála remízu 1:1.

Chceme, aby naši fanoušci byli hrdí na styl hry, jaký praktikujeme. Musí pro ně být zajímavý a zároveň tvořit část klubové identity,” prohlásil Conte pro oficiální web nejvýznamnějšího fotbalového orgánu na starém kontinentu UEFA.

Je těžké stanovit si cíle nyní, uvidíme časem. Hlavní je předvést v každém zápase maximum. Poté nemůžeme mít žádné výčitky,” stojí si za svým trenér, který si svou slávu vydobyl na jiné italské adrese. V konkurenčním Juventusu odkoučoval celkem 129 utkání.

Zároveň Conte hodlá využít vlastních zkušeností: „Za ta léta už vím, jak obtížné je vyhrát Ligu mistrů. Prohrát ve finále musí být pro všechny velmi bolestivé.” Svůj rekordní zápis z pohárové Evropy přitom zaznamenal ještě v Chelsea při osmifinále z předloňské sezóny. Tehdy se katem londýnských Blues stala právě Barcelona.

Jakékoliv maličkosti tady hrají obrovskou roli. V úvahu zde před každým kláním přichází mnoho faktorů. Forma, disciplinární tresty, rozpis ligových zápasů. Mít Barcelonu už v základní části bude zajímavé,” řekl Conte.

Pětinásobného vítěze soutěže se ale nebojí: „No, snadné to pochopitelně nebude. Také oni z nás ale musí mít respekt. Tato velká střetnutí nám ukážou, kde si jako tým pravě teď stojíme.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Plešatý neporazil ani židy Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

BeckhamKakaZidane

to ze maji SKS ve znaku hvezdu znamena ze jsou zidi? nebo jsi jen rasista/fasista? mimochodem nekolik majitelu sparty byli zide, na ne kecy nemas?

HyperioN
Forte02 - 19.09. Odpovědět

Mě to spíš připomíná satanisticky znak Smajlík 2 Ale tím nechci nějak urážet Slavii

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články