Zpět na » Serie A » Neapol ve šlágru kola neuvěřitelně dohnala manko. Koulibaly ale bod odmítl

Serie A - Neapol ve šlágru kola neuvěřitelně dohnala manko. Koulibaly ale bod odmítl

Neapol ve šlágru kola neuvěřitelně dohnala manko. Koulibaly ale bod odmítl © express.co.uk - Kalidou Koulibaly v dresu Neapole.

0

31.08. - REVIEW Když po hodině hry zvyšoval Cristiano Ronaldo již na 3:0, nikdo se ani nedomníval, že šlágr druhého kola mezi Juventusem a Neapolí bude neuvěřitelně dramatický. Hosté zápas vyrovnali, v nastavení ale o bod nakonec přišli.

Juventus 4:3 (2:0) Neapol

Branky: 16. Danilo, 19. Higuaín, 62. Ronaldo, 90.+2 Koulibaly vl. - 66. Manolas, 68. Lozano, 81. Di Lorenzo

Neuvěřitelné utkání se odehrálo v rámci druhého kola italské Serie A. Juventus měl po hodině hry nakročeno k jasné výhře, Neapol dokázala srovnat, ale v závěru nepochopitelným vlastencem Koulibalyho o bod přišla.

Úvodní příležitost utkání si vypracovali hosté, Allanův pokus Szczesny dobře vyrazil. Na opačné straně se k míči dostal střídající Danilo a po minutě na hřišti poslal Starou dámu do vedení.

Za necelé tři minuty chybovali Manolas s Koulibalym a Gonzalo Higuaín parádní ranou propálil Mereta podruhé. Další dvě velké šance měl Khedira. Nejprve trefil Mereta, následně orazítkoval horní tyč.

Juventus v SSC Napoli - Serie A
Kalidou Koulibaly a Cristiano Ronaldo ve vzájemném souboji (zdroj: zimbio.com)

Po hodině hry ovšem třetí trefa přeci jen přišla, Costa zpětnou příhrou vybídl Ronalda a ten nepohrdl. Jenže od té chvíle byla na hřišti pouze Neapol.

Manolas o čtyři minuty později hlavou snížil a za další dvě minuty střídající Lozano přehrál Sandra a už to bylo jen o gól.

Meret následně neuvěřitelným způsobem zabránil ve skórování Costovi a když deset minut před koncem překonal Szczesného po chybě De Ligta i Di Lorenzo, zdálo se, že Juventus ztratí. Jenže ve druhé minutě nastavení si po přímém kopu poslal nepochopitelně míč do vlastní sítě Koulibaly a rozhodl o tom, že všechny body nakonec zůstávají doma.