Zpět na » Serie A » Opustí Fred Manchester United? Zájem má Fiorentina

Serie A - Opustí Fred Manchester United? Zájem má Fiorentina

Opustí Fred Manchester United? Zájem má Fiorentina © skysports.com - Fred

1

Líbilo se

27.08. - Pouhou jednu sezonu by Fred mohl vydržet v Manchesteru United, v posledních dnech sílí zájem italské Fiorentiny, která údajně měla poslat první nabídku. Dle italského deníku se jedná o dvacet milionů eur, bude to pro United přijatelná částka?

Fred posílil Manchester United teprve před loňskou sezonou, anglický celek za jeho služby vysázel hned šedesát milionů eur. Jakákoliv nižší částka by tak přinesla hodně špatný obchod ze strany United, avšak Fred se nedokázal nikterak výrazně prosadit. Za United odehrál pouze pětadvacet zápasů, navíc se trefil pouze v jediném případě.

Proto se nabízí možnost odchodu do jiného mužstva, v posledních dnech se mluví o zájmu Fiorentiny, která měla poskytnout první nabídku. Těžko říct, zda si protistrana s dvaceti miliony vystačí, nicméně jiná média hovoří o částce třiceti milionů eur. Fialky chtějí zaplatit 16 milionů eur, s tím, že by další čtyři putovaly ve formě bonusů. Rovněž by si Manchester United mohl zajistit až 30% z případného dalšího prodeje.

Do přestupového okénka zbývá necelý týden, podaří se Fiorentině ulovit dalšího hvězdného hráče?

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan
Kuzma - 27.08. Odpovědět

Tohle už opravdu není možné. Klidně si ty kluky Ede prodej pod cenou a bez náhrady. Vždyť my máme nabušený tým pro 10. místo v lize.
Hlavně kopytům jako Lingard přidej a prodluž smlouvu min. na 5 let.
Tolik peněz proinvestovaných a základní 11 je jak pro 2. ligu.

Kuzma

Minulý rok za něj utratili 52m liber...jestli ho prodají za 18m liber,tak Woodwoord by měl dostat velkou medaili... Smajlík 2

RoyKeane
ZEMIN - 27.08. Odpovědět

Byl bych nejradši ať táhne, ale vzhledem k tomu že Woodward nebude schopen za něj někoho přivést nevím nevím...

ZEMIN
Reklama
Reklama
Nejnovější články