Zpět na » Serie A » Řím nebude nikdy hrát defenzivně, prohlásil po remíze 3:3 s Janovem Fonseca

Serie A - Řím nebude nikdy hrát defenzivně, prohlásil po remíze 3:3 s Janovem Fonseca

Řím nebude nikdy hrát defenzivně, prohlásil po remíze 3:3 s Janovem Fonseca © Die Rheinpfalz - Paulo Fonseca

1

Líbilo se

27.08. - Fotbalisté z hlavního města asi nemůžou být po úvodním víkendu nové sezóny italské Serie A úplně spokojeni. Šestigólová přestřelka s hostujícím Janovem jim vynesla jen jeden bod a poodhalila mezery v římské defenzívě. Nový kouč Paulo Fonseca však trvá na útočném stylu hry.

Když tým inkasuje tři branky, není to jen chyba obránců,” stojí si za svým bývalý trenér Šachtaru Donětsk. „Je velmi důležité tlačit se k dorážkám, to se nám ale úplně nedařilo. Po první trefě hostí jsme navíc měli problém s jejich dlouhými nákopy do volného prostoru.

Ve druhém poločase přišlo z naší strany zlepšení, nečekaná branka na 3:3 nás však znovu rozhodila. To jsou věci, na kterých ještě musím zapracovat,” shrnul Fonseca průběh prvního kola Serie A na Olympijském stadionu v Římě.

Jak už jsem několikrát říkal, ve své hráče věřím. Je to veřejně známý fakt, že se na trhu stále poohlížíme po stoperovi. Nemůže to ale být jen tak někdo, do našeho týmu musí přinést opravdovou hodnotu, jinak to pro klub nedává smysl,” přiznal šéf českého útočníka Patrika Schicka, kolem kterého se rojí spekulace o odchodu.

Už za týden se AS střetne s Laziem. Odvěcí rivalové přitom tento víkend získali tři body za výhru 3:0 na půdě Sampdorie. „Naše protivníky pochopitelně studujeme, vždy se však snažíme co nejméně upustit od vlastní identity. Náš tým a náš výkon je pro mě to hlavní.

Nikdy nepůjdu do žádného utkání s defenzivní taktikou. Chci vybudovat tým, jenž bude dominovat,” vyhlásil na závěr tiskové konference sebevědomý Portugalec.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan
Reklama
Reklama
Nejnovější články