Zpět na » Serie A » Schick by mohl zamířit do Lipska. Zájemců je však více

Serie A - Schick by mohl zamířit do Lipska. Zájemců je však více

Schick by mohl zamířit do Lipska. Zájemců je však více © skysports.com - Patrik Schick

0

Líbilo se

24.08. - Osud Patrika Schicka stále není vyřešen. Sám hráč se po sezoně nechal slyšet, že neví, zda v italském klubu zůstane i pro nadcházející sezonu. V posledních týdnech se o služby tohoto hráče začalo zajímat hned několik týmů, přičemž hlavním aspirantem má být německé Lipsko.

Dle posledních informacích italského tisku, se o útočníka AS Řím zajímá Lipsko, které by rádo hráče získalo na hostování s opcí. Oba kluby se na tomto transferu měly již domluvit, nicméně žádná oficiální dohoda zatím na světě není. Jeden z italských deníků ale hovoří o tom, že zatím není nic ujednáno, prý panují rozdílné představy obou klubů.

Jedním z důvodu ztroskotání tohoto přestupu může být fakt, že Giallorossi chtějí Schicka poslat na jednoleté hostování s povinnou opcí na přestup, nicméně německý celek je opačného názoru. Nezbývá než doufat, že se obě mužstva skutečně domluví.

Nutno dodat, že konec přestupového okénka se pomalu a jistě blíží. AS Řím navíc finalizuje příchod Nikoly Kaliniće z Atlética Madrid, což by mohlo znamenat odchod českého útočníka.

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan

Do BVB bych ho celkem chtěl, klasický útočník je tam jen Paco

Tomguncz9

nevim no, radsi bych ho take videl v BVB, ale par zapasu se mu nepovede a konkurence je tam obrovska, viz to AS. to Lipsko by nebyla dle me vubec spatna volba, navic je to skoro jasna nemecka trojka mezi tymy ted. mohli by s patrikem mit vice trpelivosti, coz je dulezite

HyperioN
Panyny - 24.08. Odpovědět

Hlavně Werner ještě pořád nepodepsal ne ?

Panyny
Reklama
Reklama
Nejnovější články