Zpět na » Serie A » Neapol zlomila rekord, potvrdila přestup Lozana

Serie A - Neapol zlomila rekord, potvrdila přestup Lozana

Neapol zlomila rekord, potvrdila přestup Lozana © 90min.com - Hirving Lozano

0

Líbilo se

23.08. - Mexiký forvard Hirving Lozano se přeci jenom stěhuje na Apeninský poloostrov, konkrétněji do Neapole, která tímto přestupem zlomila svůj přestupový rekord. Lozano podepsal s novým chlebodárcem pětiletou smlouvu, celý obchod pak vyjde na 40 milionů eur.

Přestup mexického kanonýra se táhl už několik dní, přičemž až dnes byl oficiálně potvrzen. Pro Neapol se jedná o nejdražší přestup historie, tamní celek za služby tohoto hráče zaplatí 40 milionů eur. Nejprve se spekulovalo o částce přesahující čtyřicet milionů, avšak oba celky se domluvily na případných bonusech.

Lozano byl radaru od ledna tohoto kalendářního roku, v kuloárech se o služby tohoto hráče zajímal také Manchester United, který od případného přestupu nakonec upustil. Neapol se tak naplno začala zajímat začátkem května, dlouhé vyjednávání nakonec přineslo konečné řešení v podobě přestunu do Itálie.

Čtyřiadvacetiletý hráč zaujal povedenými výkony v dresu PSV Eindhoven, za který během dvou sezon nastřílel hned devětatřicet branek. Úvod letošního ročníku nebyl pro Lozana zrovna povedený, z pěti utkání ani jednou neskóroval.

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan
Reklama
Reklama
Nejnovější články