Zpět na » Serie A » Witsel byl před třemi lety blízko Juventusu

Serie A - Witsel byl před třemi lety blízko Juventusu

Witsel byl před třemi lety blízko Juventusu © Tribuna.com - Axel Witsel

0

Líbilo se

23.08. - Belgický záložník Axel Witsel se nechal slyšet, že v roce 2016 byl hodně blízko k přesunu do Juventusu. Sám hráč nakonec zvolil setrvání v Zenitu Petrohrad. Poté se přeci jenom vydal na krátké dobrodružství, avšak do Číny, kde dlouho nevydržel.

Záložník německé Borussie Dortmund sám potvrdil, jak blízko byl k přesunu do Itálie. Sága kolem přestupu se táhla v letě roku 2016, nicméně sám hráč nakonec zvolil angažmá v čínském Tianjinu. Nyní Alex Witsel prozradil, že v Juventusu dokonce podstoupil lékařskou prohlídku, nicméně vedení ruského celku přesvědčilo hráče k setrvání v Zenitu Petrohrad.

"Vypršela mi smlouva ze Zenitem Petrohrad, navíc jsem chtěl přestoupit do Juventusu. Dokonce jsme podstoupil lékařskou prohlídku a byl blízko podepsání kontraktu. Celý den jsem čekal v kanceláři, poté mě ale Zenit přesvědčil k setrvání. Zřejmě to byl osud, možná na přestup nebyl pravý čas." řekl třicetiletý záložník ve službách Borussie Dortmund.

Axel Witsel se po angažmá v Číně vydal zpět do Evropy, konkrétněji do Borussie Dortmund, kde podává stabilní výkony. Doposud za německý celek odehrál šestačtyřicet soutěžních utkání, ve kterých hned šestkrát skóroval.

David Suchý / www.football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan
Reklama
Reklama
Nejnovější články