Zpět na » Serie A » Zamíří Mauro Icardi do Neapole?

Serie A - Zamíří Mauro Icardi do Neapole?

Zamíří Mauro Icardi do Neapole? © football-italia.net - Mauro Icardi

1

Líbilo se

22.08. - Sága kolem argentinského útočníka Maura Icardiho se zdá být u konce. Podle posledních zpráv se na jeho angažmá domluvila Neapol. Zástupci obou celků se měli domluvit na konečné částce nepřesahující 65 milionů eur.

Sám argentinský útočník se ale nechal slyšet, že chce na San Siru zůstat, avšak tam dle slov trenéra Antonia Conteho nemá místo. V úvahu připadal také sestup do Turína, konkrétněji do Juventusu, avšak tamní celek nemá o služby tohoto kanonýra zájem.

Podle nejnovějších informací italského tisku, došlo k přijetí návrhu Neapole, která za Icardiho služby nabízí 65 milionů eur, což se zdá být dostačující. Situace ale zůstává stále stejná, i v tomto případě se čeká na souhlas samotného hráče, který se k přestupu ještě nevyjádřil.

Zítřejší den by měl být pro tento přestup klíčový, agentka hráče cestuje do města Capri, avšak ne kvůli jednání o přestupu hráče, avšak kvůli focení. Ostrov Capri se nachází kousek od Neapole, což by mohlo být ideální příležitostí k dojednání smouvy s prezidentem Neapole Auréliem De Laurentiisem.

Sága kolem přestupu či setrvání italského útočníka se táhne již několik měsíců, sám hráč má s vedením Interu Milán velmi špatný vztah, trenér Antonio Conte ho dokonce nevzal na letní soustředění.

David Suchý / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Twl takovej frajer by se nam hodil a on se placa v takovy umasteny lize Smajlík 15

BlueFor16years

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Pajas - 22.08. Odpovědět

Škoda že je to Argentinec a ne Ital..

Pajas
Forte02 - 22.08. Odpovědět

A to v čem?

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články